Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Lepo je videti da ste poceli da verujete raki i sos kanalu... To neka novina?

 

Sent from my RM-825_im_mea3_287 using Tapatalk

Pa više verujem Raki nego tebi. Pogotovo Što je Raka zvezdaš isto,ali pretpostavljam da nema nekih motiva da izmišlja i da bruka profesiju jer ne sudi više tako da mu ne mogu ništa.

Jasno je sad i zašto je naš najbolji sudija Petrović odstranjen iz te sudijske komisije, jer sam siguran da kod njega ovakve nebuloze ne bi prošle.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

kako raka zvezdaš, on je redovno ukazivao kada je pfc bivao oštećen na derbijima za nedosuđene penale, što je bilo na otprilike svakom 3 meču -_-

Pa tako mi rekao drugar iz Pančeva kome je on neki rod jer se hvalio kako će da mu nabavi paket karata za LŠ-a :jerry:  kad su igrali protiv Dinamo Kijeva, mislim da jer Muslin tad bio trener.

Možda je u međuvremenu promenio navijačko opredeljenje :lolol:  ali sumnjam.

edit:slovo

Edited by LeoWestermann
Link to comment

Ma simpaticno mi kako selektivno birate cije vam se misljenje svidja. Npr. kada je Raka svima objasnjavao kako je Cava Dimitrijevic regularno igrao rukom u Smederevu i sprecio gol, tada je vaskoliko grobarsko pucanstvo imalo malo ostriji stav prema njemu nego sada. Pa me otud cudi ova pozitivna promena :)

 

Ako cemo vec o navijackom opredeljenju, bar po sudijskoj organizaciji mozes da biras koje deklarisani Partizanovac, pocev od "dzelata" Ninoslava Spasica (cuj, Ninoslav namerno ostetio Partizan), do predsednika Bogoljuba Stepanovica Bogija. Pa i u ovoj komisiji samo je Mrakic Zvezdas, dok su ostali simpatizeri druge strane brda. 

 

U to ko ima kakve motive ne bih zalazio, a da te uzbedjujem u nesto sto ne zelis da verujes nemam nameru. Ipak, ja te ljude malo bolje poznajem nego ti, jerbo mi je vecina njih cesto bila u kontroli, ili su mi biil delegati itd... ako ti je lakse da uzivas u ubedjenju da ste osteceni, samo napred, nemam nista protiv ;)

Link to comment

Matori, mozda Ninoslav stvarno navija za partizan, ali ovde nije rec o navijackim emocijama (nikad nije ni bila), vec cisto o biznisu i borbi za egzistenciju. Eto recimo Ziga isto navija za Partizan, pa mu nije mnogo smetalo da nam mece golove.

Link to comment

Matori, mozda Ninoslav stvarno navija za partizan, ali ovde nije rec o navijackim emocijama (nikad nije ni bila), vec cisto o biznisu i borbi za egzistenciju. Eto recimo Ziga isto navija za Partizan, pa mu nije mnogo smetalo da nam mece golove.

 

Zoki, bar ja znam da je to potpuno nebitno, al nisam ja ni potegao te "argumente", vec Leo rece kako je Raka Zvezdas. Ja i dalje mislim da oni treba da pitaju Grbica, jer je ocito decko citao pravila fudbala :)

 

Faul nad golmanom je iz udzbenika po PFI, ali cak i da je bila neka situacija  gde je brutalno prekrseno neko pravilo opet ne vidim sta bi zalba mopgla da donese osim kazen za sudiju? Mislis da bi to doprinelo da se greske ne ponavljaju? Ako su greske slucajne, one se prosto dese, a ako su tendenciozne, onda se to nece resiti jednim saopstenjem. Evo ti Zvezde kao najbolji primer - Lukic oguli laktove od pisanja saopstenja i taman kad je mislio da je to to, oni ga oljuste jos vise... ozbijlni su tu igraci.

 

Ja mislim da bih ja totalno poludeo da su sudije uradile nama ono sto su uradile Pazaru protiv Partizana u prvom kolu. S druge strane pizdeo bih sto je ponisten gol zbog faula nad golmanom da je nama ponisten, ali cisto navijacki. 

 

Jesenas su nama ponistili gol protiv Radnickog u NIsu u poslednjim trenutcima iako nije bio ofsajd jer je loptu vratio igrac Radnickog, a ne Dauda, za koga je bilo pitanje dal je u ofsajdu. Ja sam se nervirao jer navijam za Zvezdu, al realno takve stvari se desavaju...

Link to comment

Vec pocinje gadno da mi ide na nerve cinjenica da vec 2-3 godine u kontinuitetu ne mozemo da imamo zdrava 2 centarfora...pa zar moramo u prelaznom roku da kupimo 5 centarfora da bi smo imali jednog ili dva zdrava?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Vi stvarno verujete u saopstenje vaseg "Lukica"© i da nema faula nad golmanom??

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Ne znam kakav sad faul nad golmanom. Sudijska komisija je lepo rekla da je faul bio nad igracem. Danas ce verovatno biti ofsajd Skuletica a za vikend cisto igranje rukom napadaca partizana, kao objasnjenje te situacije. 

 

Zoki, bar ja znam da je to potpuno nebitno, al nisam ja ni potegao te "argumente", vec Leo rece kako je Raka Zvezdas. Ja i dalje mislim da oni treba da pitaju Grbica, jer je ocito decko citao pravila fudbala :)

 

Faul nad golmanom je iz udzbenika po PFI, ali cak i da je bila neka situacija  gde je brutalno prekrseno neko pravilo opet ne vidim sta bi zalba mopgla da donese osim kazen za sudiju? Mislis da bi to doprinelo da se greske ne ponavljaju? Ako su greske slucajne, one se prosto dese, a ako su tendenciozne, onda se to nece resiti jednim saopstenjem. Evo ti Zvezde kao najbolji primer - Lukic oguli laktove od pisanja saopstenja i taman kad je mislio da je to to, oni ga oljuste jos vise... ozbijlni su tu igraci.

 

Ja mislim da bih ja totalno poludeo da su sudije uradile nama ono sto su uradile Pazaru protiv Partizana u prvom kolu. S druge strane pizdeo bih sto je ponisten gol zbog faula nad golmanom da je nama ponisten, ali cisto navijacki. 

 

Jesenas su nama ponistili gol protiv Radnickog u NIsu u poslednjim trenutcima iako nije bio ofsajd jer je loptu vratio igrac Radnickog, a ne Dauda, za koga je bilo pitanje dal je u ofsajdu. Ja sam se nervirao jer navijam za Zvezdu, al realno takve stvari se desavaju...

 

Ma opusteno, ja se uglavnom sprdam s ovim, nisam previse ozbiljan. Ne znam da li je bio cist faul, ili ne, mogao je i da pusti gol, u smislu da ga juvetu, realu i bajernu verovatno ne bi ponistili zbog ovoga. Znaci ako je Spasic bez nekih zakulisnih radnji  na svoju ruku ponistio gol u poslednjem minutu visestrukom prvaku i miljeniku svemocnog predsednika saveza koji namesta i krade, onda nasa liga zaista postaje sve regularnija, i meni je drago zbog toga. 

Link to comment

E opako svi smarate sa tim nepostojecim faulom nad golmanom.sad su jos smislili i faul nad odbrambenim igracem? To je tek nebuloza nevidjena..

A u stvari je sad sve to nebitno.idemo dalje,utakmica protiv radnickog u subotu koja mora da se dobije.

Link to comment

Faul nad golmanom je vise nego ocigledan ali ga ova komisija nije ni razmatrala jer smatraju da se prekrsaj dogodio ranije.

 

Faul nad igracem je bio toliko kilav da vam ga ja ne bih svirao ali lakat u ledja odbrambenog igraca u borbi za poziciju moze da opravda i taj faul. Sve i da tu nije bio faul nesporan je faul nad golmanom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...