Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa to je još gore ako je tako, biranje protivnika jbt. u ovoj vukojebini ni najprostija stvar, poput žreba, ne može da se izvede normalno, nego uz izmišljanje tople vode. klubovi treba da igraju fudbal, a ne da gledaju dal će sa ovim u septembru a onim u novembru.

 

brate mili neka im dodele iz bubnja te brojeve, šta koji kurac ima Partizan ili bilo ko da bira, ima da igraš kako ti zapadne.....uopšte ne shvatam vezu između plasmana na tabeli jedne sezone i žreba naredne.

 

Pa prvi na tabeli prethodne sezone prvi bira broj izmedju 1 i 16 po svojoj volji, onda drugi, itd... najebe samo drugi iz prve lige, njemu sta ostane:p

 

Najgori smo.

Link to comment

Brate Jobe, 3 minuta gledam u ovaj komentar i ne znam kako da reagujem, cenim da me zajebavas :D Lola Smiljanic, izvinjavam se ako neko nije upoznat sa terminologijom :)

a jes', stvarno, vidi ga lepotan naš...!

Edited by Odd_Job
Link to comment

Blast from the past: prepoznajte igrace na slici:

 

tumblr_m3eoxyx4OQ1rquh4lo1_1280.jpg

 

 

Bonus pitanje: ko je klinac koji sedi ispred njih? :D

ovo je negde 1992. nepoznati su Dejan Markovic i Djordje Svetlicic? klinac je neki biser iz omladinske skole generacije 82,83,84', moguce da je Rna

Link to comment

dejan marković sećm se kad se pojavio u prvom timu , kao npr. novi mance, davao i neke golove kao tinejdžer, već postao ljubimac juga, i onda samo nestao početkom raspada.

Link to comment

a zamenio drugog miljenika juga, milana "bolji sam od maradone" djurdjevica :)

steta sto vise nema takvih likova - ovi danas svi deluju kao roboti kada ih covek uporedi sa tom, da ne pricamo o prethodnim generacijama.

Link to comment

a zamenio drugog miljenika juga, milana "bolji sam od maradone" djurdjevica :)

steta sto vise nema takvih likova - ovi danas svi deluju kao roboti kada ih covek uporedi sa tom, da ne pricamo o prethodnim generacijama.

Ne znam zasto, ali Djurdjevic mi uvek bese vas "omiljeni igrac", ako takav postoji.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Levo od Mijata je, ako je verovati internetu, Vlada Ivic, a desno stvarno nemam pojma ko je.

 

 

Kakav crni Vlada Ivic, pa on je u Partizan dosao 98e, a tad ni Mijat ni Sava nisu bili ni blizu istog. Jedino ako nema jos neki VLada Ivic :)

Link to comment

Levo od Mijata je, ako je verovati internetu, Vlada Ivic, a desno stvarno nemam pojma ko je.

mladji je Ivic dosta, nisu oni ni blizu igrali zajedno. Mijat je otisao 1993, a Ivic dosao 1998...Meni lici na Svetlicica, mada lici i na novaka djokovica

Link to comment

Kakav crni Vlada Ivic, pa on je u Partizan dosao 98e, a tad ni Mijat ni Sava nisu bili ni blizu istog. Jedino ako nema jos neki VLada Ivic :)

 

 

Da bre, iz Proletera, ne znam sto sam utripovao da je on iz nase omladinske skole  :blush: Iskreno, na prvu loptu sam prepoznao samo Mijata i Savu, Nadja iz profila i sa kosom ne bih prepoznao ni za 3 zivota, a za Ivica sam poverovao liku koji je okacio sliku :D 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...