Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

ne žalim se ja na žreb u smislu nekih teorija zavere i kako je to protiv nas....samo sam primetio da iz sezone u sezonu kao da igraju isti parovi u isto vreme.....što nema nikakvog smisla. mislim, što ne bi prvi i drugi mogli da se sastanu u prvom kolu naredne sezone. i kakve veze ima plasman prethodne sezone sa žrebom za sledeću.

 

ako bi mi igrali subotom u 19 a Zvezda nedeljom u 19, ili obrnuto, ne vidim kakav je to bezbednosni rizik. da su stadioni na nekoj prostojnoj udaljenosti, ne bi bio rizik ni da igramo isti dan.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

a ako se meč za subotu odloži na nedelju zbog npr obaveza u evropi, moraju i na to da misle oni koji prave raspored

- inače te bergerove tablice su žešće sranje, kada se igrao trokružni sistem uvek je nekako ispadalo da se 3 derbi igra u rupi, sada derbiji padaju u 11 ili 13 kolu, što se meni ne sviđa, da sam ja neka vlast uveo bih pravilo da se prva 4 tima iz prethodne sezone ne mogu susresti u prva 3 i poslednja 3 kola narednog šampionata, da se spreče kalkulacije i puštanja u zadnjem kolu u mečevima ekipa koje bi trebale da se kolju za vrh tabele

Link to comment

Sta je care, podeli salu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalks

ajd me leba ti zaobiđi

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Kako sada hendluju situacije kad je Zvezda domacin, a Partizan gostuje Radu ili Vozdovcu? Nije bitno veca udaljenost stadiona.

 

Ja sam i rekao da je glupo. Isto kao što je glupo i da Rad i Voždovac i Donji Srem igraju na jednom terenu protiv jednih timova a na drugom protiv Partizana i Zvezde. Kao i još hiljadu stvari u vezi naše lige.  Opet kažem,Partizan igra u 5 u subotu,Zvezda u Jagodini u pola 3. Ko hoće da napravi incident u Beogradu,napraviće ga svakako jer će baš u to vreme da se Zvezdini navijači vraćaju iz Jagodine itd.

Link to comment

Ne postoji zreb u FSS. Timovi sami biraju takmicarske brojeve prema rasporedu na tabeli. Da Partizan ne izabere broj 1, vec 2, onda bi Zvezda kao druga po redu izabrala umesto 12, izabrala 11 (ili kako vec to ide po Bergerovim tablicama), da bi igrali u novembru, a ne u prvom kolu. A sto Vosa uvek bira da sa nama igra u sedmom (ili osmom), a sa komsinicom u poslednjem, pitanje je za ljude koje vode taj klub. Oni bi glat mogli da igraju i u npr. prvom kolu sa bilo kojim bilzancem, samo da hoce...

 

Tole, nabijem te...

Link to comment

pa to je još gore ako je tako, biranje protivnika jbt. u ovoj vukojebini ni najprostija stvar, poput žreba, ne može da se izvede normalno, nego uz izmišljanje tople vode. klubovi treba da igraju fudbal, a ne da gledaju dal će sa ovim u septembru a onim u novembru.

 

brate mili neka im dodele iz bubnja te brojeve, šta koji kurac ima Partizan ili bilo ko da bira, ima da igraš kako ti zapadne.....uopšte ne shvatam vezu između plasmana na tabeli jedne sezone i žreba naredne.

Link to comment

Brate Jobe, 3 minuta gledam u ovaj komentar i ne znam kako da reagujem, cenim da me zajebavas :D Lola Smiljanic, izvinjavam se ako neko nije upoznat sa terminologijom :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...