Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

zajebava se čovek

 

Jbga moram malo... Kad vidim cigansku objektivnost na delu. Kad je greska u korist partizana onda je tole-mafija i 5+ strana o tome na topiku , kad je greska ili sumnjiva situacija na nasu stetu, onda je i sudije su ljudi, a ljudi grese.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ignorisuci Simovica (on je ipak specifican slucaj), mene zabole za aktere ovog meca - pricam samo kao neko ko je igrao fudbal (veoma skroman nivo) i za to bio (mizerno) placen. Golman ide na loptu i uz to ima obe ruke na lopti. Kontakt sa protivnickim igracem je faul za golmana, full stop. Da ovaj uopste nije dosao do lopte, i da je "guzio" protivnickog napadaca, bio bi penal za partizan.

Edited by dragance
Link to comment

falio nam je jojic, barem u prekidima. drincic je (cini mi se) izveo svaki korner/slobodnjak i svi su bili nizakurac.

 

da li zbog bunkera pazaraca ili neceg drugog, postavka zadnje linije s trajkovicem i obradovicem, koji su maltene svo vreme bili na pozicijama bekova, uopste nije delovala obecavajuce - imali smo konstantnu rupetinu od nekih 20ak metara u sredini preko koje bi nas svaki ozbiljniji protivnik nakantao samo tako.

 

"man of the match" - zoran njegus sa zurkom a'la aca ilic iz osamdeset prve/druge  :ss1:

Link to comment

jedno pitanje za nekoga ko je upućen u žrebanje ili tako nešto. zbog čega mi stalno igramo prvo kolo kući i prvo kolo nastavka u gostima? čini mi se da je to tako već godinama. ako se ne varam, posledenje dve godine je čak i protivnik isti, NP. i sa Zvezdom igramo u neko slično vreme svake godine i, ako ne grešim, prvu kod njih a drugu kod nas.

 

jel postoji mogućnost npr. da derbi bude u prvom ili drugom kolu ili da proleće počinjemo kući? ili da skratim, kako se određuju parovi?

Edited by Ted
Link to comment

Žreb je poludirigovan™ zbog glupe odluke iz osamdesetih ako ne i ranije, da Zvezda i Partizan ne treba da budu domaćini u istom kolu, tako da se veštački razdvajaju u žrebu, a prvak prvi bira svoju polovinuj kostura. Potpuno nepotrebno, nema razloga da ne bude full frontal žreb i u prvenstvu i pogotovo u kupu

Link to comment

po bergerovim tablicama se određuje raspored u narednom prvenstvu, a kako smo već godinama šampioni onda mu i naš raspored dođe, maltene istovetan, pogotovu što je i drugoplasirani uvek isti

Link to comment

Žreb je takav da Partizan i Zvezda ne bi isto kolo bili domaćini što bi značilo da nekad moraju da odigraju i istog dana što je preveliki izazov za našu policiju. Mada ja ne vidim neku razliku u odnosu na ovu subotu kad Partizan igra u gostima u ranom popodnevnom terminu a Zvezda u večernjem što znači da taman kad se ovi vraćaju iz Pazara,ovi završavaju u BG :D Ali,dobro,ne razumem se najbolje,možda i ima neke logike. Samim tim,Partizan kao šampion bira recimo broj 1 i onda ostaje jedan jedini valjda broj koji po Bergeru Zvezda može da uzme kako bi se ovo izbeglo. Ostatak brojeva takođe bude sličan jer Vojvodina skoro uvek bude treća pa se zato dešava da Zvezda i Vojvodina igraju poslednje kolo, da je prvi derbi uvek na Marakani itd itd...

Link to comment

da igramo premier ligu pa da se bunimo, ovako nemamo sta da se zalimo.

 

kada bi zamenili uloge, naravno da bi nam bilo ok da isti takav gol nije priznat pazarcima.

 

veci je problem sto je sudjenje generalno lose u poslednjih nekoliko godina, posebno rastegljivi kriterijum oko sitnih faulova, tolerisanja opstrukcije igre, raznih simuliranja i sl.

 

da ne pricamo o nepostojanju/postovanju autoriteta sudije in general na terenu - nikolic je za ono divljanje (posle btw ocigledne simulacije kecapa) trebao da popusi momentalni zuti, te crveni po potrebi. do pre 30ak godina, ponasanje toga tipa je moglo da prodje jedino u drugoj srpskoj ili nizim ligama. ovako je sudija ispao pickica koju ce svi u svakoj sledecoj slicnoj situaciji gaziti - i tako ukrug...

Link to comment

znači žreb je poludirigovan zbog večitih.....pun mi je kurac pravila koja se donose zbog večitih.....a veliki je problem da se igra u subotu i nedelju ako se domaćinstva poklapaju, to je pretpostavljam nepremostiv problem koji bi izazvao propast srpskog fudbala, ili tako nešto. dobro, ima tu i faktor da je nekom "geniju" palo na pamet da pravi stadion pored stadiona, ali to ne menja na suštini.

 

nepoštovanje autoriteta je ovde pravilo pa ne vidim da su sudije tu neka ekskluziva. nepoštovanje autoriteta je, između ostalog, i direktna posledica negativne selekcije i čak normalna reakcija normalnog čoveka. jeste, baš ću da poštujem autoritet nekog govna koje se mafijaškim, političkim, crnogorskim ili kakvim vezama dočepalo funkcije ili položaja. i sad je kao autoritet. jeste kurac. sudija koji ne zna da sudi ne može da ima autoritet. on može da sudi, da bude sudija, da bude predsednik sudijskog udruženja, da primi 14 odena od predsednika, ali autoritet ne može da bude.

Link to comment

znači žreb je poludirigovan zbog večitih.....pun mi je kurac pravila koja se donose zbog večitih.....a veliki je problem da se igra u subotu i nedelju ako se domaćinstva poklapaju, to je pretpostavljam nepremostiv problem koji bi izazvao propast srpskog fudbala, ili tako nešto. dobro, ima tu i faktor da je nekom "geniju" palo na pamet da pravi stadion pored stadiona, ali to ne menja na suštini.

 

 

 

Na žreb su se dosta žalile komšije,ovo je prvi put da vidim da se neko žali a da navija za Partizan :D Elem,postoje situacije koje su sada možda nezamislive tipa učešće naših timova u evropskim takmičenjima (liga Evrope) kada bi bilo nemoguće razdvojiti jer posle četvrtka mora da se igra u nedelju,zatim da ako ima vanredno kolo u sredu naredne nedelje,da je logično da oba tima igraju u subotu itd itd.. Mada je meni i ovo nelogično jer i ovaj vikend će i Partizan i Zvezda igrati isti dan u različitim gradovima ali i u različitim terminima,tako da ne vidim da to sprečava neke moguće incidente.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...