Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Pretpostavljam da svako vidi ono šta hoće.

Da je Škuletić inicirao kontakt, pa i da razumem;,ali golman skače na njega, lepo se vidi i na ovoj slici. A što se pa i raspravljamo? 0:0 zasluženo.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne skace golman na njega vec ide na loptu. Kakve bre teorije zavere, cist faul, da ne moze cistiji biti. Ovo samo sudija debil ne bi sudio!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pretpostavljam da svako vidi ono šta hoće.

Da je Škuletić inicirao kontakt, pa i da razumem;,ali golman skače na njega, lepo se vidi i na ovoj slici. A što se pa i raspravljamo? 0:0 zasluženo.

 

Nema sta Skuletic da inicira kontakt. Isli su na loptu i on i golman, doslo je do kontakta. Mesto kontakta je peterac, Faul je za golmana. Prvo ste me ubedjivali kako Skuletic nije ni skocio, on sam izjavljivao da je bio udaljen metar i po od golmana, a ovde se lepo vidi da je kontakt u skoku. Iz tog razloga se igraci nisu ni bunili. To sto se bune posle utakmice je vec nesto sasvim drugo. A sto se rasprave tice... pa jbg, pricamo o utakmici, a ovaj detalj se izdvojio kao sporan, pa je valjda i normalno da analiziramo njega. To da je 0:0 zasluzeno, nema veze sa samom situacijom. Ne dodje uvek zasluzen rezultat. Uostalom i pored toga sto je utakmica bilaa prilicno izjednacena, Pazar realno nije imao ni jednu jedinu pravu priliku, a vi ste imali bar 3-4 (Luka preko gola, Skuletic ispred Ilica, onaj Drincicev pas koji je prostrujao kroz peterac, Aksentijevicev sut sa 16m)...

Link to comment

na ovoj slici se vidi da je golman naguzio škuntelara :lol: 

- ako je iskudija u pravu onda nebi smo nikada videli golove glavom iz peterca, svaki golman sa 2gr mozga bi se uvek kada vidi da lopta ide u peterac zaletao kao bik na protivničke igrače znajući da će uvek dobiti faul u svoju korist

Link to comment

Gde ima da se vidi to pravilo u vezi peterca? Po tom igrač onda ne bi ni morao da ulazi u peterac, koja je poenta? Golman ga "kontaktira" i gotovo :)...

Što se tiče rasprave, ti vidiš faul i ne može te niko ubediti da ga nije bilo, ja ne vidim kako je Škuletić napravio faul (šta je trebao da radi - da se okrene pre skoka i da vidi da li će golman krenuti ka njemu, pa ako krene da se skloni da ne bi napravio faul tako što će golman skočiti na njega (jer je u petercu)) i ne znam kako bi me neko ubedio u suprotno pa sam zato spomenuo.

 

Dobro, ajde, nije zasluženo 0:0, Partizanu je brutalno oteta pobeda :)

Edited by werbatim
Link to comment

na ovoj slici se vidi da je golman naguzio škuntelara :lol:

- ako je iskudija u pravu onda nebi smo nikada videli golove glavom iz peterca, svaki golman sa 2gr mozga bi se uvek kada vidi da lopta ide u peterac zaletao kao bik na protivničke igrače znajući da će uvek dobiti faul u svoju korist

 

ne ulazeci u opredeljenje golmanovo pre bi se reklo da je skocio sa ociglednom zeljom da hvata loptu a ne da guzi protivnickog igraca. u najvecem broju slucacjeva koliko pratim fudbal tu je golman zasticen kao beli medved pa makar postojala sumnja da je kontaktom napravljen alibi za neuspesan skok ka lopti.

mislim da je zalba partizana jako nategnuta, cak toliko da mi je nejasno cemu ovoliko price o tome.

Link to comment

Sredina... Drincic - Ilic, ispred njih Ninkovic, Pantic, Zivkovic, u napadu Lazovic i glava da vas ne boli ... Ali to necete skoro gledati.

 

kao što prodiskutovasmo sinoć uz najbolju rakijicu na svetu, u maju se zna "ko nosi sedmicu na majici, a ko plače u svlačionici!"

 

 

ne ulazeci u opredeljenje golmanovo pre bi se reklo da je skocio sa ociglednom zeljom da hvata loptu a ne da guzi protivnickog igraca.

 

svako vidi ono što želi! :)

Link to comment

Klasicna kradja u Novom Pazaru za uspesan pocetak zvezdinog proleca, i cisto da nam se stavi do znanja sta nas u nastavku ocekuje od toleta i aleka. Ako to zanemarimo,  priznajem da nisam video previse od Markarinog pecata na ovoj utakmici. Ok, hendikep je bio izostanak Dankare i Vulicevare, ali opet, ako je resenje za prvih 11 Luka x Brasanac, da odmah stisnemo ruku romima, da se ne zamajavamo. Uz dosta grdnu igru, uspeli smo da stvorimo 3-4  odlicne prilike, koje smo znalacki upropastili. Skuntelar kralj strelaca na pripremama je ono na kraju prvog morao da spakuje, pijan i vezanih  ociju.

 

I evo ga pobednicki post. U rangu onih proslogodisnjih i pretproslogodisnjih koji su nam ukazivali™ kako je drzava odlucila da Zvezdi pokloni titulu pa smo svi videli kako se zavrsilo.

 

Faul nije postojao, gol cist kao suza. U pitanju je sudijska greska, Kradja je ono sto smo videli jesenas u utakmici istih protivnika.

Link to comment

Pretpostavljam da svako vidi ono šta hoće.

Da je Škuletić inicirao kontakt, pa i da razumem;,ali golman skače na njega, lepo se vidi i na ovoj slici. A što se pa i raspravljamo? 0:0 zasluženo.

 

na ovoj slici se vidi da je golman naguzio škuntelara :lol:

- ako je iskudija u pravu onda nebi smo nikada videli golove glavom iz peterca, svaki golman sa 2gr mozga bi se uvek kada vidi da lopta ide u peterac zaletao kao bik na protivničke igrače znajući da će uvek dobiti faul u svoju korist

 

 

Jebote ovo ko da objasnjavam pravilo ofsajda. Jel moguce da toliko ne poznajte fudbal?! Zasticenost golmana u petercu je pravilo staro milijun godina. Ne mora Skuleta da trazi kontakt. Ako do kontakta dodje u petercu to je faul nad golmanom.

 

Naravno da se golmani najcesce zalecu na protivnicke igrace i na loptu, ali isto tako nekad zakasne i napadac im glavom skrene loptu u mrezu.

 

 

Ovdje ne pricamo je li faul ili nije. Ovdje pricamo o poznavanju pravila fudbala... a vi cete iduce nedelje kad sviraju penal kontra Partizana doci ovdje da kukate i pitate otkad je faul u 16m penal...

Link to comment

Pa je l golman onda sme da ubije igrača u petercu? Da mu zune jedan mavaši u glavu i onda je isto faul nad golmanom? Tako može da bude ako "je svaki kontakt u petercu faul nad golmanom". 

Link to comment

Pa je l golman onda sme da ubije igrača u petercu? Da mu zune jedan mavaši u glavu i onda je isto faul nad golmanom? Tako može da bude ako "je svaki kontakt u petercu faul nad golmanom". 

 

 

Zar ne vidis da bas to i radi? Uvjek kad hvata loptu podigne i koljeno pa se ti zaleti kao napadac na loptu ako zelis da se nasadis...

Link to comment

Zar ne vidis da bas to i radi? Uvjek kad hvata loptu podigne i koljeno pa se ti zaleti kao napadac na loptu ako zelis da se nasadis...

 

Izuzev što ovo nije zaletanje na loptu,nego je lopta već iznad njega a golman se zaleće. Ne znam što više raspravljamo o ovome,nije da je neko pokrenuo neku teoriju zavere kako je Partizan juče izgubio bodove zbog suđenja,jednostavno nije ih ni zaslužio. Samo imamo različito viđenje situacije,ne znam što odmah potreba da se priča kako ljudi ne poznaju fudbal itd.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...