Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prvih pola sata Pazar bio bolji, a od 30-45 je Partizan igrao mozda i najbolje na celom mecu. Tu ste propustili 3 ciste prilike. Meni se igra u prvom poluvremenu dopala (generalno, bilo je ok za gledanje). U durgom se Pazar okrenuo starom dobrom autobusu, pa je bilo dosta negledljivo iako je Partizan sve vremen napadao...

 

Iskreno mnogo vise sam mislio da ce Nikolic da uradi sa ovom ekipom. Ovo danas nije nista posebno, ni bolje u odnosu na jesen...

Link to comment

Znači može da ga ubije golman,i to je kontakt. Nisi u pravu zato što je golman inicirao kontakt. Ali svakako nismo zaslužili da dobijemo. Vezni red nam je i dalje katastrofa.

 

Golman je isao na loptu, Skuletic je isao na loptu. Skocili su obojica, doslo je do kontakta. Faul za golmana. Nije moguce da uopste diskutujemo oko ovoga? Pa cak se ni igraci Partizana nisu bunili...

Link to comment

Aman, to jedino ako sulusas onog balvana od komentatora. Skuletic je skocio, golman je skocio, doslo do kontakta u petercu, golman ispustio loptu. U petercu je svaki kontakt sa golmanom faul za golmana... Bez obzira koliko si dobro video...

voleo bih da vidim snimak, meni se cini da nas napadac nije ni skocio ve da je golman skako ka njemu, a loptu nije uhvatio zato sto je Skuletic prvi dosao do nje...videcemo

Link to comment

Prvih pola sata Pazar bio bolji, a od 30-45 je Partizan igrao mozda i najbolje na celom mecu. Tu ste propustili 3 ciste prilike. Meni se igra u prvom poluvremenu dopala (generalno, bilo je ok za gledanje). U durgom se Pazar okrenuo starom dobrom autobusu, pa je bilo dosta negledljivo iako je Partizan sve vremen napadao...

 

Iskreno mnogo vise sam mislio da ce Nikolic da uradi sa ovom ekipom. Ovo danas nije nista posebno, ni bolje u odnosu na jesen...

 

A sta da uradi? U Novom Pazaru je nemoguce igrati fudbal, najogavniji teren na svetu.

Link to comment

Golman je isao na loptu, Skuletic je isao na loptu. Skocili su obojica, doslo je do kontakta. Faul za golmana. Nije moguce da uopste diskutujemo oko ovoga? Pa cak se ni igraci Partizana nisu bunili...

 

Govoriš kao da je bila situacija iz Londona gde idu obojica na loptu,onda ovaj stigne pre golmana i to je to. Lopta leti iznad Škuletića,Škuletić skače,golman mu skače na leđa i pada preko njega. To je bilo.

Link to comment

nevezano za ovo, nedostajali su Lazovic i Vulicevic, tako da je sigurno da bi bez Luke i Axentija imali dosta kvalitetnija resenja.

 

Prvo poluvreme solidan fudbal, Pazarci su videli u poslednjih 15 minuta poluvremena da ce da izgube ako se otvore....u drugom poluvremenu bunker za koji nismo imali resenja

Edited by Ted
Link to comment

Ih, pa ima tih ogavnih koliko hoces. Na primer onaj u Ivanjici. U stvari vecina terena u JSLu... sta mislis kako je u Pecinicima? :D

 

Ja Nikolica cenim kao trenera, imao je cele pripreme, dobio odlicna pojacanja, i imao Pazar u prvih 45 minuta koji se nije samo branio, nego igrao fudbal. I nisam video nista posebno. 4-4-2, sa Lukom koji nije znao sta trea da igra, sa Skuleticem koji kapitenu skida cistu loptu samo da bi on turio gol, sa veznim redom gde nema puno kotrole lopte (ajd teren los, tu moze da se nadje izgovor)... Ne znam, mozda sam oeckivao previse, ali prosto sam ocekivao vise...

Link to comment

Ih, pa ima tih ogavnih koliko hoces. Na primer onaj u Ivanjici. U stvari vecina terena u JSLu... sta mislis kako je u Pecinicima? :D

 

Ja Nikolica cenim kao trenera, imao je cele pripreme, dobio odlicna pojacanja, i imao Pazar u prvih 45 minuta koji se nije samo branio, nego igrao fudbal. I nisam video nista posebno. 4-4-2, sa Lukom koji nije znao sta trea da igra, sa Skuleticem koji kapitenu skida cistu loptu samo da bi on turio gol, sa veznim redom gde nema puno kotrole lopte (ajd teren los, tu moze da se nadje izgovor)... Ne znam, mozda sam oeckivao previse, ali prosto sam ocekivao vise...

Mislis ocekivao si manje!  :lol:   Za koga ti navijas adasevicu :P

 

 

 

 

 

Link to comment

O cemu vi raspravljate. Sudjenje je abitno. Ciganima prepustam hajku na sudije, to je neka njihova standardna prica ala Tole kriv.

 

Nego, sramota je da ovaj Luka igra,taj covek pojma sa zivotom nema.

Interesuje me zasto nema Ninkare cak ni na klupi, dobro je odradio pripreme, gledao sam par utakmica, zasluzio je mesto u 11 pre Luke. Brasanac nije nista pokazao. 

Link to comment

Govoriš kao da je bila situacija iz Londona gde idu obojica na loptu,onda ovaj stigne pre golmana i to je to. Lopta leti iznad Škuletića,Škuletić skače,golman mu skače na leđa i pada preko njega. To je bilo.

 

 

Kako ste poceli, jos ce da ispadne da je golman jurio Skuletice po terenu da bi mu skocio na glavu. Skuletic je isao na tu loptu kaoi jos jedan igrac Pazara i golman. Doslo je do kontakta, u golmanskom petercu. Faul za golmana koji je u petercu Bog. Zar ne mislis da bi se neko od fudblera (npr. kapiten Ilic) bunio da je bilo osnova? Ne sumnjam da ce posle meca da kukaju i na to, ali to je vise zbog priode naseg okruzenja... 

 

Al da ne duzim dalje, situacija je prosta i cista. Ako u to ne zelite da verujete, nemam nista protiv...

Link to comment

ja nisam ocekivao puno i nisam iznenadjen. jebeno gostovanje, prva takmicarska posle dugo vremena, dva bitna igraca van ekipe.

 

siguran sam da ce sve to izgledati bolje iz kola u kolo. realno, onaj tim od jesenas bi ovo izgubio....hint Voja i Ostoja umesto Obrada i Trajka.

Link to comment

Mislis ocekivao si manje!  :lol:   Za koga ti navijas adasevicu :P

 

Ne, ocekivao sam vise. Ja navijam za Zvezdu, pa sam se samim tim nadao da ce Pazarci da pobede, ali nisam bas previse verovao u to. Ko sto rekoh, ocekivao sam da ce Nikolic mnogo obloje da slozi ekipu, drago mi je da nisam bio u pravu, za sada :) 

Link to comment

Ih, pa ima tih ogavnih koliko hoces. Na primer onaj u Ivanjici. U stvari vecina terena u JSLu... sta mislis kako je u Pecinicima? :D

 

Ja Nikolica cenim kao trenera, imao je cele pripreme, dobio odlicna pojacanja, i imao Pazar u prvih 45 minuta koji se nije samo branio, nego igrao fudbal. I nisam video nista posebno. 4-4-2, sa Lukom koji nije znao sta trea da igra, sa Skuleticem koji kapitenu skida cistu loptu samo da bi on turio gol, sa veznim redom gde nema puno kotrole lopte (ajd teren los, tu moze da se nadje izgovor)... Ne znam, mozda sam oeckivao previse, ali prosto sam ocekivao vise...

 

Da, igraju i lome 45 minuta koliko imaju snage i onda krecu nevidjene opstrukcije zbog kojih bi u normalnim ligama pola ekipe zavrsilo s crvenim kartonima pre kraja meca a stadion bio suspendovan. Ja se divim ljudima koji mogu mirno da gledaju ovakve utakmice. Iz NP sam odgledao samo jednu celu utakmicu, nasu sa Robijem na klupi, bilo mi doslo da raketiram stadion. Na ovakvom terenu, protiv ekipe kojoj je dopustena maksimalna opstrukcija i sa alibi sudijom koji ne sme da pisne ovde bi i Bajern potonuo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...