Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

da smo mogli da biramo nezgodnije gostovanje za početak proleća ne bi mogli "bolje" da izaberemo.

 

jebena je i publika tamo, biće neka turcijada

 

ovo se rešava brzim golom i stavljanjem do znanja ko je jači odmah na početku. dakle ne Rašarino mrcvarenje i muka, pa onda juriš pred kraj da se spašava šta se spasti može. cenim da ćemo igrati sa jednim napadačem.

Edited by Ted
Link to comment

 

Sto se sudija tice, i pored najave na sportalu da ce suditi Mazic, mec ce suditi Ninoslav Spasic, a pomagace mu Milan MInic i Srdjan Milutinovic. 

 

 

Iskusno...nema brige za sampione drzave cele :D

Link to comment

Iskusno...nema brige za sampione drzave cele :D

Dugo te nije bilo seki... Voleo bih da nam svirne jedno dva nepostojeca penala, i da iskljuci na pravdi boga tri igraca pazara, cisto da bi nam ti opet svratio.

Link to comment

šteta što se igra u pola 2. gledao bih ovo rado ali posao ne da..

 

jedno arhaično pitanje: hoće li biti nekog radio prenosa da makar uhvatim zadnjih pola sata tekme?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Dugo te nije bilo seki... Voleo bih da nam svirne jedno dva nepostojeca penala, i da iskljuci na pravdi boga tri igraca pazara, cisto da bi nam ti opet svratio.

Ne moze covek malo da vas pecne, a da ne pocnes/te da kukas/te :P

 

Iskreno me zabole za Ninoslava i njegoov sudjenje, on je vec dokazao da nije objektivan sudija.

 

Zanima me rezultat u maju i to je sve,

 

hvala na pozivu, svraticu jos neki put :D

Link to comment

Dugo te nije bilo seki... Voleo bih da nam svirne jedno dva nepostojeca penala, i da iskljuci na pravdi boga tri igraca pazara, cisto da bi nam ti opet svratio.

on je bre naš, odavno, na putu samospoznaje

Link to comment

Previše se precenjuju ovi Pazarci,kontam da će njih da uništi više pritisak nego nas. Dvojka ko kuća.

 

Ma Pazar je klasicna JSL domacinska ekipa. Teren im je vruc, da ne moze nezgodnije da bude a da nisu veciti, a imaju tim skockan od JSL igraca koji se dugo motaju po ovim livadama. Uz to ovaj vezni triling stvarno nije los. Potpuna nepoznanica je ovaj golman, mada sam sad procitao da su doveli onog Šimića sto je sjajno branio u Jagodini. Moguce je da ce on braniti. 

 

Na stoperima su uvek imali kostolomce, krupne krsne momke tipa Radosa Bulatovica i Nina Pekarica, ali obojica su otisla. Sada im stopere igraju Otasevic i neki Vukovic koji prve lige bas i nema puno u karijeri. Dakle na stoperima su prilicno tanki tako da bi to pre svega Partizanovi napadaci mogli da iskoriste. Posto Lazovica verovatno nema (mada je otputovao sa ekipom u NP), od Skuleteica vam mnogo zavisi. 

 

Teze od ovoga bi mozda bilo samo gostovanje Jagodini ili Radnickom iz Nisa koji se bas pojacao...

 

Bice zanimljiva utkamica svakako...

Link to comment

da, domaćinska ekipa, ako se ne varam jesenas kući nisu gubili bodove, jedna nerešena i ostalo pobede

 

koliko me sećanje služi Jagodina i Niš nam dolaze, kao i Zvezda i Vojvodina....zapravo smo pregrmeli teža gostovanja, osim NP

Link to comment

Oni su jesenas na svom terenu primili samo 1 gol u 7 meceva. Ukupno su jesenas primili 16, a od toga 5 od nas i 4 od vas. Samo Napredak je dao gol i osvojio bod. Ali odbrana im je potpuno drugacija sada nego jesenas. 

 

Od gostovanja imate Ivanjicu, Krusevac i Suboticu, kao potencijalno zajebane, a nekada su to bili i OFK, Rad i Radnicki Kragujevac. Prosle godine i Donji Srem je bio koban za vas u gostima :)

 

Nerma tu lakih i teskih gostovanja. Ono sto je bilo jesenas nista ne mora da znaci na prolece jer neke ekipe "procvetaju" na prolece a neke koje su przile na jesen ne mogu da se sastave... 

Link to comment

on je bre naš, odavno, na putu samospoznaje

Matori, mi smo avangarda uvek bili, oni grand sou. Konverite ne primamo, jedino smo kod kojota ustupak napravili jer je ocigledan grobar bio.

Link to comment

Nemoj da se brines, vise ja ne bih medju vas, nego sto me vi ne bi primili :)

 

Samo volim da procitam vas topic i da vas ponekad pecnem ili vam "pomognem" da nadjete prenos vaseg kluba

 

Parafraziracu Vardu (mislim da je on to izjavio) Postujem Partizan, ali VOLIM ZVEZDU

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...