Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne mogu da verujem. Zasto su onda novine lagale? Ko je to neozbiljno proturio tu dezinformaciju? Da znam da ih vise ne citam..
zašto su novine lagale? dal se zajebavaš? što se novina tiče slobodno možeš ni jedne da ne čitaš, naročito ako si u potrazi za istinom ili ti treba pouzdana informacija. danas su npr. objavili kako je "srpkinji zabranjeno da nastupi na olimpijadi". iz čega proizilazi da nekome smeta da srbi učestvuju u takmičenju. naravno, ne radi se o tome, nego o činjenici da na startu mogu da se nađu samo takmičari sa A normom, a naša to nema. znači, otpao bi svako ko nema tu normu.ovo sa Đurom ja samo krik besnog pileta. traži se način da ode a da ne izgleda kao da je otišao. verovatno je doneta neka odluka kojom on prenosi ovlašćenja na nekog drugog da upravlja, dok se ne vidi kako će sps da prođe na izborima i dal će da zaglavi robiju. verovatno je najbliže istini da je zamrzao funkciju, kako se to kod nas voli reći. naravno, treba imati u vidu nesklonost naše administracije ka poštovanju bilo kakvih propisa i skonost novinara za senzaciom, te shvatiti da bilo kakva informacija koja dolazi iz kluba ili novina, najblaže rečeno mora da se tretira kao nepouzdana ili kao glasina.na kraju, hvala kolegi theanswer na odličnom linku.
Link to comment

Na kraju 4:0 protiv Maribora. Valjalo bi neko ko se bolje razume da kaže jel im ovo baš najjači sastav pošto koliko sam razumeo Slovenca igraju sutra sa Šahtjorom. Ovako na prvi pogled mi deluje da ima igrača iz prvih 11 tu. Što se nas tiče, strelci Škuletić x2, Malbašić i autogol. Sviđa mi se transformacija iz odbrane u napad, Malbašić stvarno deluje mnogo bolje nego na jesen (jeste da gore teško da je moglo),Škuletić i Lazović sjajna akcija kod 4.gola. Nisam gledao celo drugo poluvreme ali nisam siguran da su nam ovi uopšte šutnuli u okvir gola,u prvom pol su imali jedan šut pored gola.

Link to comment

lepa pobeda protivu 2 tima maribora (u njihovoj startnoj postavi su bila trojica igrača koji su igrali protivu wigana u 6 i rubina u 5 kolu le, ukupno se može reći da su danas nastupili sa četvoricom standardnih igrača), nažalost odlukom slovenaca bezvredan test za nas, sutra se igra sa rabotničkim, tu očekujem naš 2 tim, dakle još jedna bezvredna tekma i na kraju ostaje meč sa šahtjorom u petak, poslednja ozbiljna provera pred start prvenstvafkp-maribor_000110172.jpg

Edited by gone fishing
Link to comment

kapiten i Obrad danas nisu bili u kombinaciji....ostali su danas odradili ono sto je trebalo, nevezano za to dal je igrao prvi ili drugi tim slovenaca. ne bih rekao da je beznacajno, ono sto sam video ukazuje da se ekipa uigrava i napreduje. sto je sustina pripremnog perioda.

Link to comment
"Za sada vidim ogromnu želju ljudi iz Partizana, ali i običnih navijača, da dođem u fudbalski klub. Od slučajnih susreta na ulici, do nekih neformalnih kontakata. Moj odnos prema Partizanu i moje mišljenje o Partizanu su odavno poznati“, kaže Bodiroga.
:wub:
Link to comment

ponovo radi bioskop....neka se pripremi Sahtjorne svidja mi se prvo gostovanje....bilo gde bi bilo lakse od NP. no dobro, sad bar imamo ekipu i nesto sto lici na igru.kako smo mi bili prvi na jesen samo Bog zna....sram da bude ostatak lige :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...