Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na kraju se ispostavlja da treba da zahvalimo forumašu katamaranu što nam je non-stop ukazivao da pravimo grešku dovođenjem fudbalera koji ne može da igra kod nas ovu polusezonu, jer je na taj način sprečio da dođe milijin slinavko :)

Link to comment

ne verujem da je Nikolić promenio stav o Baboviću.....samo se sada nalazi na poziciji gde taj stav ne sme da iznosi otvorenone verujem ni da postoji trener na kugli zemaljskoj koji bi imao afirmativan stav o igraču koji čitavu svoju karijeru apsolutno ništa vredno paženje nije napravio. a pride je nevaspitan i sklon sukobima. da mu ćale nije to što jeste, pevao bi on što ga hoće Voždovac, a Fejnord i ostale bi gledao na Areni ili Sporklubu.

Link to comment

škuletara za 1:0

Partizan: Lukač, Vulićević, Volkov, Obradović, Trajković, Drinčić, Malbašić (od 61′ Luka), Brašanac, Ilić (od 80′ Ninković), Škuletić i Lazović.
verujem da ćemo sa ovih jedanest ući u odbranu titule
Link to comment

Gleda li neko nase trecepozivce protiv Sarajva? Svidja mi se, igramo visok presing, Smarkovic jos nije uspeo da me iznervira, sto je dobar znak.Aksenijevic je dosta popravio igru u oba smera, Zivkovic promasio 100% sansu, Ninkara standardno agresivan ali dobar, ponistili mu i gol, jer je Fofanara bio u ofsajdu...Meni se dopada Ivkovic kako igra, zato ne mogu da razumer Rasaru, koji je neopravdano davao prednost metiljavom Ostojicu. Najlosiji Fofanara, levo smetalo...od Pantare jos nisam nista video osim par CR7 poteza...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...