Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Mislim da se dize bezveze frka, navikli smo na ovo od uprave, nista novo,a Baobab se nece puno igrati u prvih 11, pored Kapitena i malog Pantica. Krila su popunjena a na zadnjem veznom je Drincic.Meni je interesantnije sto se suska da potpisujemo Oumarua uprkos svim mogucim propisima (koja za nas ne vaze - Tole :Hail: ). To bi bilo zaista dobro pojacanje i time zavrsavamo odlican prelazni rok.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Babovic je dosao kao otreznjenje da se ne lozimo mnogo i da se sistem™ retarda u fk-u nije promenio ... Jedino ne razumem vas hejt prema Fofani ? Decko je bukvalno sve utakmice (koliko su mu pruzili sanse na kosaicicu) odgrao korektno i malte ne svaku dobru shansu realizovao ,...

Link to comment
Kapiram da će Babo začas da se nagodi sa tribinomtm. Od kad su Feničani izmislili novac, svaki problem sa kopom je rešiv.
Sa kopom da, ali ne sa pederima sa zapada i stokom sa istoka. Mi smo nepotkupljivi...
Link to comment

jbt kolko bih voleo da se zaključa ovo na bar mesec dana. znam da ne moram da ga otvaram, ali prosto moram i oću da crknem svaki put jbt. uvati me neki, nešto, neka pomešana rezignacija i bes i frust i sve ono najgore... sad bih ga gravediggerovao pa da ga iskopamo malo kasnnije... da odmorim malo, ne mogu više bre.

Link to comment

Babović se ne vraća u Partizanhttp://www.novosti.r...raca-u-Partizanovaj nikolić je počeo da skuplja negativne pomene kod mene, šlihta se upravi:Njegov dolazak zagovarali su sportski direktor Albert Nađ i šef struke Marko Nikolić, prema čijojoj proceni je mogao da odgovori zahtevima u prolećnoj sezoni, ali takav predlog nije naišao na odobravanje pojedinih članova Upravnog odbora.takođe kruži priča po bg-u da ga nećemo uzeti je ne možemo abubakara da registrujemo - milija bi dao novac za oumarua samo ako dovedemo i njegovog slinavka.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...