Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

ninković na njegovu i našu žalost nije pokazao taj talenat u koga se neki ljudi kunu da ga ima. od juna meseca i evropskih utakmica pa do kraja jesenjeg dela šampionata imao je ohohohohoho šansi da na bitnim utakmicama pretoči taj svoj veliki talenat u nešto konkretno za partizan. rezultat znamo: jedna od najjlošijih polu sezona partizana u zadnjih 10 i više godina. da se ne ponavljam: draža mi je i bolja ona ekipa pod ješićem sa macanom i mortadelom od ovih velikih talenata tipa ninković i jojić. jedino što ovaj jojić nije lud već pametan dečko, pa će svoju prosečnost, ako bude slušao švabe, najverovatnije da pretoči u jednu ok karijeru i da zaradi malo para dok će ovaj ninković najverovatnije proći kao bosančić.
meni tu malo pomešana osećanja. s jedne strane, zbog džiberluka, nediscipline i uopšte lude glave, rado bih ga šutnuo u pičku materinu. s druge strane, odavno nismo imali mladog veznjaka koji ume da tolko buder dobar s loptom, da ti u momentima bude milina da ga gledaš. ali, izgleda ipak samo u retkim momentima plus što se čini da je ta glava neizlečiva. tako da, što kaže ted - neka ide. mada mi je žao, mogao je da nastavi osovinu ćira - ilić - ninković.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni se čini da odlaskom Jojare i Ninakare te dolaskom Mutombare i korišćenjem Pantare ne bi ništa izgubili. čak suprotno. na mesto Jojare bi došao brži i fizički jači igrač a na mesto Ninkare talentovani igrač bez dijagnoze i potrebe za uslogama instituta za mentalno zdravlje.hipotetički, to bi bio odličan potez jer bi pride u kasu legao i koji milion evrića. hipotetički je zato što će ovo leganje verovatno da bude u korist nečije lične imovine.

Edited by Ted
Link to comment

što kaže ted jojara + ninkara < mutombara + pantara mada kako historijski moramo da gajimo bar jedno drvo, svoju šansu će tražiti i dobiti smarković što je kudikamo bolje od međik baba. kako god u plusu smopo kuriru đuroni rešio da se povuče :cry:

Link to comment

za drvored ne mora da brinemo....tu su Brašnjara, čovek nepoznatog zanimanja, Voja&Ostoja, Kojara i Aksentije. treba još prorediti šumu. za ekosistem drveće je super, za fudbal nije.

Link to comment

kako se taj gencrgbeilgsiijg...ne zajebe pa ne odvede smarkovica. vidim njega niko ne spominje u kontekstu ekosistema amazonije, ali taj covek mi je pocupao masu zivaca. klasicni menadzerski igrac, slicno kao aksentije i vranje.

Link to comment

bilo mi glupo da napišem jojara+ninkara < pantara posle 45 minuta gledanja istog. ninkara ma koliko dobar, u šta nije uverio niti jednog posetioca utakmica pfk ima taj problem lude glave, ovde već dovoljno apsolviran i mislim da je bolje da ga gledamo negde drugde. oslobodiće mesto pantari, plus će kapiten moći da svojih lucidnih 20ak minuta provede na poziciji koja mu je najprirodnija, kod vuka su se jojara i ninkara gušili igrajući jedan uz drugog, a igrači su sa iste pozicije. sad će biti više prostora i za živkovića, a tu su i škuletara i dankara. nadam se da će se to fino posložiti pa će i oni što ostanu imati više mesta za napredak(prevashodno živković i pantić)

Link to comment
za drvored ne mora da brinemo....tu su Brašnjara, čovek nepoznatog zanimanja, Voja&Ostoja, Kojara i Aksentije. treba još prorediti šumu. za ekosistem drveće je super, za fudbal nije.
pa dobro onda da kontaktiramo menadžera notingem foresta?
Link to comment
bilo mi glupo da napišem jojara+ninkara < pantara posle 45 minuta gledanja istog. ninkara ma koliko dobar, u šta nije uverio niti jednog posetioca utakmica pfk ima taj problem lude glave, ovde već dovoljno apsolviran i mislim da je bolje da ga gledamo negde drugde. oslobodiće mesto pantari, plus će kapiten moći da svojih lucidnih 20ak minuta provede na poziciji koja mu je najprirodnija, kod vuka su se jojara i ninkara gušili igrajući jedan uz drugog, a igrači su sa iste pozicije. sad će biti više prostora i za živkovića, a tu su i škuletara i dankara. nadam se da će se to fino posložiti pa će i oni što ostanu imati više mesta za napredak(prevashodno živković i pantić)
još jednom da se složim sa ovim, s tim da takođe osim onog gola pantića nisam nešto gledao mada se svi kunu u njegov talenat. ako je 1% talentovaniji od ninkare ja sam oberučke za + što ga ne jebe glava.inače jojiću želim uspešnu karijeru u bundesligi i da zaradi neke parice samo da ih ne baci na prostitutke.i još da kažem (da ne gomilam postove) da mi se napokon sviđa odrađen prelazni rok posle ihahaj godina, bilo bi sient fiction da usput odleti neko od neznalica vranje-ostoja-aksent-smarković Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ma Ninković je lud, dobro je da je otišao. Međutim, i konkurencija nam se pojačava, dovode Sava Pavićevića, priča se da su se dogovorili sa Daudom da ostane (naravno, dali su nova obećanja, šta ih sprečava u tome) i da Luković stiže uskoro. Izgleda da su legli Đurini milioni. :cry:A u međuvremenu, Đura nas napušta! Šta će nam, novi predsednik je ionako Pini Zahavi.

Link to comment
kako se taj gencrgbeilgsiijg...ne zajebe pa ne odvede smarkovica. vidim njega niko ne spominje u kontekstu ekosistema amazonije, ali taj covek mi je pocupao masu zivaca. klasicni menadzerski igrac, slicno kao aksentije i vranje.
za drvored ne mora da brinemo....tu su Brašnjara, čovek nepoznatog zanimanja, Voja&Ostoja, Kojara i Aksentije. treba još prorediti šumu. za ekosistem drveće je super, za fudbal nije.
nemoj tako, nalazi se na listi
Link to comment

zar niste gledali mečeve sa letnjih priprema, tu se videlo da je pantara za klasu bolji od živkovića- pantara je kao l. marković koji ume da driblingom prođe protivnika, biće on naše najjače pojačanje na proleće

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...