Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

BVB?
jel info od bilje&sneže?editpardon sad videh na mozzartu da i oni pominju bvb Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izgleda da vam ide i NinkovicTurski Genčlerbirligi stupio je u kontakt sa čelnicima Partizana preko Ranka Stojića i zatražio da se sedne za pregovarački sto.Albert Nađ je "prijateljima" Ranka Stojića poručio da Ninković iz Partizana ne može za sumu ispod 1.500.000 evra što Turcima možda i ne bi predstavljalo toliki problem.

Link to comment

lud je ninkara ali ja sam za to da mu se pruzi jos jedna sansa. ionako ovi mamlazi nece nikog dovoditi na sredini, a nekako mi je ninkara sigurniji od brasare. dobro, mozda dovedu opet livadarskog pirla, ali on i nije bog zna kakvo pojacanje.

Link to comment

ninković na njegovu i našu žalost nije pokazao taj talenat u koga se neki ljudi kunu da ga ima. od juna meseca i evropskih utakmica pa do kraja jesenjeg dela šampionata imao je ohohohohoho šansi da na bitnim utakmicama pretoči taj svoj veliki talenat u nešto konkretno za partizan. rezultat znamo: jedna od najjlošijih polu sezona partizana u zadnjih 10 i više godina. da se ne ponavljam: draža mi je i bolja ona ekipa pod ješićem sa macanom i mortadelom od ovih velikih talenata tipa ninković i jojić. jedino što ovaj jojić nije lud već pametan dečko, pa će svoju prosečnost, ako bude slušao švabe, najverovatnije da pretoči u jednu ok karijeru i da zaradi malo para dok će ovaj ninković najverovatnije proći kao bosančić.

Link to comment

Flešbek - ovo su ljudi koji su pod mudrom dirigentskom palicom Mirka Marjanovića okrenuli točak istorije i vaspostavili našu pravednu dominaciju.1239733_570014749758545_735818577_n.jpgedit: istovremeno, svi Hrvati koji čitaju ovaj forum mogu videti kako se otprilike "Luka Modrić" piše na ćirilici.

Edited by Filipenko
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...