Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve ide svojim tokom.

Partizan prodaje dvojicu najtalentovanijih igrača!Crno-beli prema pisanjima medija rešili da prodaju Jojića i Ninkovića menadžerskoj agenciji Pini Zahavija, a zbog toga su potpredsednik kluba Ratomir Babić i sekretar Darko Grubor u Izraelu.* Ideja je da se novac dobije odmah, ali da igrači tek na leto odu iz kluba
Moj omiljeni deo:
Ovaj list navodi da su crno-beli u finansijskim problemima, jer nisu tokom zimske pauze prodali nijednog igrača, pa su sekeretar kluba Darko Grubor i potpredsednik Ratomir Babić otputovali u Izrael kako bi se dogovorili sa poznatim fudbalskim menadžerom.
Pošto je opštepoznato da se mora zadovoljiti kvota kako bi govna iz uprave bila podmirena, neko se mora prodati. Ali kome, kada ih niko ne traži, pošto su u Evropi bili očajni, a u domaćem prvenstvu još gori? :cry: Šta da radi sirota uprava naša? Pokušava sa štednjom, ali ne ide...
Link to comment
Gulan :ziga:Pa posle kažite kako Đurati ne zna znanje. Majstor ga zavaljao za dve ipo milke...Gospode Bože.
Gulan je prodat onog leta kad je Tole postao predsednik.
Link to comment

uh, jaka stvar....svaka cast decku na nagradama ali realno bio je najbolji medj tragikomicnom konkurencijom, nikad me se nije dojmio nesto.....jos kad bi se Brasanac, Kojic, Smarkovic i Voja&Ostoja uhlebili kuda, masalasto se tice dva meleona, motivi prodaje su vishe nego jasni

Edited by Ted
Link to comment

+1nikad ga nisam gotivio, prosečni vezni igrač uz to i dosta spor. brašanac ko da mu je brat blizanac.alal vera onom ko ga prodade - za njega domaći zadatak: uvaliti smarkovića, ostojića i vranje.samo me interesuje koji je to bundesligaš rešio da uzme njega? čudi me..možda neki naivni augsburg ili frajburg, eventualno herta?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...