Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

lane je ljakse, nije što smo mi punkeri nego nam ne treba još jedan. što kaže duja treba voditi računa i o hemiji
Nemamo niti jednog igrača koji svojim levelom džiberluka može da parira šjor Lanetu Jovanoviću. Gledao sam ga dosta puta uvde dok je igrao za Anderleht, nama to jednostavno ne treba te bih molio Kokezu da interveniše.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

pantara je klinac koji je zatezao sa ugovorom cele polusezone pa je trenirao sa omladincima. gledao sam ga jedno poluvreme na poslednjoj prošlosezonskoj utakmici protivu spartaka i mali je delovao kao najveći talenat do sada, bolji od bilo kog omladinca kog smo do sada izbacili. što implicira da će biti zavaljen brzinom munje, mada kako đuroni ima trenutno i ozbiljnijih problema možda ta munja i ne blesne odmah.samo se nadam

Link to comment

klinac je novi mijat, naše najveće pojačanje u ovom prelaznom roku, za klasu je bolji od živkovića npr, to sve na osnovu prijateljskih mečeva prošlog leta kada su oni debitovali, šteta samo što će otići za 6 meseci <_<

Link to comment
pantara je klinac koji je zatezao sa ugovorom cele polusezone pa je trenirao sa omladincima. gledao sam ga jedno poluvreme na poslednjoj prošlosezonskoj utakmici protivu spartaka i mali je delovao kao najveći talenat do sada, bolji od bilo kog omladinca kog smo do sada izbacili. što implicira da će biti zavaljen brzinom munje, mada kako đuroni ima trenutno i ozbiljnijih problema možda ta munja i ne blesne odmah.samo se nadam
klinac je novi mijat, naše najveće pojačanje u ovom prelaznom roku, za klasu je bolji od živkovića npr, to sve na osnovu prijateljskih mečeva prošlog leta kada su oni debitovali, šteta samo što će otići za 6 meseci <_<
nikad čuo, što samo potvrđuje kolko je počeo da me boli... plajvaz
Link to comment
13902294407326.jpg
Drago mi je što sam se vratio u Partizan i moram da priznam da me je Albert Nađ iznenadio idejom da potpišemo ugovor jer je prvobitni plan bio samo da treniram i održavam formu u iščekivanju inostranog angažmana. Ali, čim smo prvi put seli za sto, sve smo se dogovorili za deset minuta.
Link to comment
Nemamo niti jednog igrača koji svojim levelom džiberluka može da parira šjor Lanetu Jovanoviću. Gledao sam ga dosta puta uvde dok je igrao za Anderleht, nama to jednostavno ne treba te bih molio Kokezu da interveniše.
Ovo je ziva istina. Lane i Danko bi vam bila top pojacanja u fudbalskom smislu, ali su u ljudskom dvije najgore osobe koje su presle prag reprezentacije u potonjih x godina! Danko pogotovo!
Link to comment

Spisak fudbalera Partizana koji putuju na drugi deo priprema u Belek:Golmani: Živko Živković, Nikola Petrović i Milan Lukač.Odbrana: Vladimir Volkov, Miroslav Vulićević, Nemanja Petrović, Vojislav Stanković, Nikola Aksentijević, Branislav Trajković, Milan Obradović, Nikola Gulan, Saša Ivković.Vezni red: Predrag Luka, Darko Brašanac, Matija Ljujić, Nikola Drinčić, Saša Marković, Saša Ilić, Petar Grbić, Filip Malbašić, Miloš Jojić, Nikola Ninković, Andrija Živković i Danilo Pantić.Napad: Dejan Georgijević, Fofana Beko, Petar Škuletić, Danko Lazović.Ljujic i Georgijevic su iz omladinske skole? Jesu li cemu (narocito Georgijevic)?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...