Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma važi.Ovo je tek kompletan raspad u najavi. Prelazni rok nije samo potpisivanje, u ozbiljnim firmama to je i čistilište za kojekakve stankoviće, malbašiće, grbiće i ine, koji i dalje peru pare za vampire FKP. Mene sve podseća na Bunja style.

Link to comment

prelazni rok počinje 20. valjda....iskreno, očekujem da ga useru, onako već tradicionalno....recimo da prodaju Živkovića, produže ugovor sa SMarkovićem i Stankovićem itd.ovo što je do sada potpisano svakako ima veći kvalitet od onoga što se nalazilo na tim pozicijama. doduše ne nekim pozicijama se i nije nalazilo ništa, što je bio osnovni problem, recimo na desnom beku ili u napadu. Drinčić je svakako upgrade kao i ovaj rmpalija iz Voše. mada i tu treba biti iskren, upgrade u odnosu na Voju&Ostoju nije neko postignuće.

Link to comment

ne znam, al mene nekako počeo da boli kurac. mislim, vratiće se to opet na staro, ali eo već par meseci ništa. ni ti likovi iz voše što kao dolaze, ni lane, ni ova sranja po evropi što smo dožiljavali, ni ova jesen, ni ovo oko đure, novi trener, to sam jedva i ispratio, sve me nešto zabole... još od jojićevog gola u prošlosezonskom derbiju. nekako mi sad basket opet preuzeo primat.

Link to comment
Potpredsednik Partizana Mile Jovičić, zvani burek, potvrdio da bi crno-beli želeli da na proleće u svojim redovima vide i napadača Danka Lazovića i štopera iz Brage Nunja Koelja. Portugalski stoper ima manjih zdravstvenih problema, pegavi tifus i prelom butne kosti, ali Jovičić uverava da će biti spreman za drugi deo priprema. "Lane" Jovanović nije opcija. Pregovori su vođeni ali do dogovora nije došlo. Naime, ovaj igrač zahteva novac za svoj angažman. Uprava je ovakav zahtev ocenila kao pretenciozan i nerazuman.
Link to comment

već trenira sa nama, slobodan je agent™poznavajući ažurnost uprave, pogotovu u ovim teškim trenucima, ne bi me iznenadilo da potpiše.........za neke izraelce

Link to comment
već trenira sa nama, slobodan je agent™poznavajući ažurnost uprave, pogotovu u ovim teškim trenucima, ne bi me iznenadilo da potpiše.........za neke izraelce
Na transfermarktu su nam ga već upisali.Đura iz mardelja jebe, ne vadi!
Link to comment

Ovo izgleda kao da Đuri u odsustvu poslovni partneri otimaju sav novac, prelivajući ga preko računa Partizana :s_p: Ostaviće čoveka golog i bosog, sva sreća pa ovaj zna da šije lepa odela...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...