Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Igrao je igrac Spartaka rukom, vidi se na snimku iza gola. nakon povlacenja u petercu.Lik je, na isti nacin kao i Partizanov igrac u proslom kolu, igrao rukom i sudija dosudio penal, opravdano.

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мени је потпуно невероватно да је Јојић ухватио лопту а да судија није још свирао.
Tacno i nesto nisam siguran da bi ga svirao da ga Jojara na taj nacin nije natjerao. :)
Link to comment

rešio čovek da uzme pravdu u svoje ruke. malo li su nas puta krali u ovoj polusezoni. mogu tek da zamislim šta će biti na kada počne yveydino proleće, stankara na čelu fss-a, kum mu na čelu zajednice prvoligaša, a babarogara na čelu sudijske organizacije. samo je nebo granica.

Link to comment
Igrao je igrac Spartaka rukom, vidi se na snimku iza gola. nakon povlacenja u petercu.Lik je, na isti nacin kao i Partizanov igrac u proslom kolu, igrao rukom i sudija dosudio penal, opravdano.
То је тачно али хватање лопте у руке ми је потпуно нестварно.
Link to comment

doveli na probu™ izvesnog jevgena pavlova iz ukrajinskog volina13859285033055.jpgeditnapadač

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
Ne kvari im zabavu.
Evo ja nisam na zabavi™ pa me interesuje da li po pravilima igrači smeju da prekidaju igru kada vide da linijski sudija nešto signalizira, ili moraju da nastave sa igrom dok je glavni ne prekine?
Link to comment
Samo da zapljunem nadimak Volina™ ukoliko se pokaze kao promasaj.
koliko se meni čini, jedan od sigurnih načina da neko ne zaigra za Partizan nikada jeste da bude na probi. to je vrsta kušnje koju retko koji majčin sin može preživeti, nešto poput one na početku Indijane Džonsa.a pošto će nekakvih "pojačanja" biti, ovaj nadimak neće dugo biti bez vlasnika.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...