Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lovreov ćaća je bio nastavnik fizičkog na vojnoj akademiji nekada davno.Što on nije skoro nimalo igrao kod vas, moralo se ustupiti mesto 1 Baboo™ i 1 Lolari? Nisam ispratio dinamiku događaja...
lolara i babo su mnogo mlađi od lovrea (4, 5 godina) i najboljom voljom nisu mogli da budu u isto vreme u timu, a lovre je kao mladunac sa 16-17 predpostavio u kakvoj kaljuzi bi ovde bio i zapalio je za anderlehtu vreme kada je on kucao na vrata prvog tima™ starteri su bili sami umetnici goran trobok, stanoje..... Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Mislio sam na prošlu sezonu, ne na to pre Anderlechta. Elem, hm, raspitao sam se da potvrdim priču i pobrkao sam nešto, ćale mu je oficir koji je neko vreme radio pri školstvu, ne nastavnik. Igrao fudbal amaterski as well.

Link to comment
Mislio sam na prošlu sezonu, ne na to pre Anderlechta. Elem, hm, raspitao sam se da potvrdim priču i pobrkao sam nešto, ćale mu je oficir koji je neko vreme radio pri školstvu, ne nastavnik. Igrao fudbal amaterski as well.
Vojno lice, došli iz Zg
Link to comment
20131119_123101_zpse593084e.jpg20131119_123111_zps8639736e.jpg
Otto Dix - Centralna loža, puder i karmin na platnu (1927)Nemački umetnik na ovoj grotesknoj kompoziciji prikazuje salonsku atmosferu u centralnoj loži Stadiona JNA. Nosi se vuneni Šanel, piju se slatka pića, pomalo se i kokodače. I pored mračne situacije u klubu, raspoloženje je na nivou.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...