Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

zakuni se u ženu da je bolje rešenje od saše markovića
Od Smarkovica sam i ja posle flase vinjaka bolje resenje... zene mi. Nego cisto kad god sam gledao Djembu, osim one tekme protiv Ludogoreca away, gde je delovao kao da ce biti eksta pojacanje, uvek je bio nekako nezainteresovan, nekonkretan, sistala mu jaja za dogadjaje na terenu. Da l mu ne isplacuju stipendije, ili je vrlo brzo skapirao gde je dosao ne znam, i nesumnjivo bi bio zacementrian u prvih 11 kad bi mu se igrao fudbal, sto mi se bas i ne cini da je slucaj trenutno.
Link to comment

ha, ja tek sada vidim da smo i formalno ostali bez napadača.....Fofana je hospitalizovan Kojaru muči metatarzalka. dobro, nije da su ova dvojica do sada nešto konkretno uradili, al biće zanimljivo.predlozi, sugestije?dal probati sa Vojom i Ostojom napred, vođeni logikom daleko od odbrane, manje problema?dal isturiti smarkovića napred, vođeni logikom da je bolje/manje loše da ne radi ništa u špicu nego na matičnoj poziciji?dal će gol-mašina Malbašić moći da proradi u sezoni slava?može li Ninkara da odradi 90 minuta bez crvenog ako na njega navale protivnički mesari?

Link to comment
Muke po Lovru.I jedan indikativan deo teksta:
Kao državljanin Srbije, Lovre se obratio ambasadi Srbije u Teheranu, kako bi mu izdali privremeni pasoš koji se koristi u slučajevima kada je pasoš ukraden ili izgubljen. U ambasadi su mu, prema njegovim rečima, rekli da ne mogu da mu izdaju privremenu dozvolu za izlazak iz zemlje zbog nedostaka opreme za biometrijska dokumenta, kao i da će im trebati oko mesec dana da reše taj problem.Još kao igrač Anderlehta, Lovre je dobio i državljanstvo Belgije, pa se obratio i njihovoj ambasadi u kojoj mu je odgovoreno da bi privremeni pasoš dobio istog dana da je ušao u Iran sa belgijskim pasošem, a ne kao državljanin Srbije.
Link to comment

Lovreov ćaća je bio nastavnik fizičkog na vojnoj akademiji nekada davno.Što on nije skoro nimalo igrao kod vas, moralo se ustupiti mesto 1 Baboo™ i 1 Lolari? Nisam ispratio dinamiku događaja...

Link to comment

dobra vam je ova snežara, samo je pitanje ko je jebe?http://www.mozzartsp...u-snezanu/65460

"Uglavnom (na utakmicama, prim.aut) nosim Šanel modele, haljine do kolena i ravne baletanke ili cipele".Zavodim duhom, pa volim da mi je telo potpuno pokrivenoPonekad se dešava da samo ja znam da je to dejt, dok osoba preko puta mene to ne shvata. Nekada se obučem kao za posao, a u stvari je to za mene ljubavni sastanak
Edited by Ravanelli
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...