Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Simpatično je videti kako ispliva na površinu gomila cigana u trenucima nade tokom prenosa, koji inače sa pozamašnom dozom gnušanja poriču da ih interesujemo mi ili naše tekme :)Dobrodošli, kao i uvek.

Link to comment

Priča se da će Čeljavitm da preuzme tim posle pauze. Ne znam koliko je to tačno.Ali Ostoja... džizus! Kakve Omege & Lazići, ovaj je zajebo sve štopere u istoriji fudbala. Vranje je za njega Bekenbauer lično.Da je bilo publike ovo bismo izgubili glat. Dnodna.

Link to comment

Evo, Filipenko, ja priznajem da bez tebe i Djure frizure ne mogu da sastavim nedelju.Bice da je do toga sto sam cigan, pa samim tim i malogradjanin. Jebiga, jace je od mene. Genetika, sta li vec...

Link to comment

da ponovim, najjadnija ekipa koju smo imali od oktobra 1945. toliko su loši i neznalice sa kukavičkim trenerom da sad da se skupi 11 igrača sa ovog foruma, glatko bi ih dobili sa 2 - 0. naravno, svega ovog ne bi bilo da nemamo lopova đurića i dupelizca izvršioca nadja koji će ekspesno biti poslat kroz wc šolju, samo da počnu da gube u kontinuitetu, čim više ne bude bilo para da se podmažu protivničke ekipe.kad se samo setim kako sam kukao kada će otići ješić a on ispade za rašovića gvardiolahttp://www.youtube.com/watch?v=DxQBb32pmhc

Link to comment
Priča se da će Čeljavitm da preuzme tim posle pauze. Ne znam koliko je to tačno.
koji tim? mi to nemamo.bio sam van Bgd i dometa Arene tako da sam si priuštio miran vikend, uz blagorodnu nemogućnost posmatranja nemilog događaja.a dobro je što je Nikolić ćelav. da nije, postao bi do juna. ovako će samo pamet da izgubi kad krenu da mu stižu "pojačanja".
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...