Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Ovo je apsolutno najgora postava koju je bilo moguće izvesti na teren i najgora i najpičkinskija utakmica ikada. Uspeli smo da izgubimo u utakmici gde protivnik nije imao šansu za gol, a ni mi. Fascinantno. Ali me još više fascinira što smo na teren stavili sve najgore što imamo.Oterati Vuka Raškovića, dovesti Branislava Nikolića, ne može biti gore. Ovo je potpuna katastrofa. Nismo baš toliko jadni.292457_branislav-nikolic01rasfoto-marija-jankovic_orig.jpg?ver=1368010052

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

i đura se slaže sa nama

Partizan odavno nije ovako loše igrao...Nisam odavno gledao da Partizan ovako igra, bez ideje, agresije
i kad se na to doda vukova izjava posle utakmice
Slažem se da nam treba šok terapija, videćemo kakva će biti.
ostaje nam da molimo dobrog alaha da nam pošalje nekoga....bilo koga...može i tominog sina
Link to comment
bio sam kući. nisam imao ništa bitno da radim. nisam gledao.
Slusanje prenosa derbija na radiju..u kolima..dok sipcis niz pustu, pomracenu ravnicu daje novi smek svemu. Egzoticno & nostalgicno. Inace, ne verujem da bih ispratio.
može i tominog sina
Carski :)
Link to comment

Nesto kontma da ako ipak Vuk dobije pedalu, da je logican izbor Ljubinko... mada iskren da budem ne znam kako bi se on snasao, ali kapiram da bi bio prvi izbor...

Link to comment

Prvo sam pomislio da je bolje izgubiti u derbiju, pa da se ratosiljamo Vuka. A posle...kao da će se nešto promeniti?! Lopovi u upravi, mafija na jugu, balvani na terenu, to je FKPartizan.Ljubinko, ako ima pameti, neće da se petlja sa ovom kloakom.

Link to comment

u nekoj idealnoj konstelaciji ljubinko je super resenje. mada nije mi jasno sto bi se petljao sa partizanom kada ima realnu opciju da preko mlade reprezentacije dodje do seniorske, ili cak i da preskoci mladu ukoliko u pravom trenutku dodje do ocekivanog picvajza.

Link to comment

očekivao sam užasan fudbal ali ovo je prevazišlo očekivanja.....mi i cigani postojimo još samo na papiru, ovo sa fudbalom veze nema.....mislim da sam prvi put u životu odgledao derbi koji smo izgubili i da sam na to zaboravio 5 minuta posle utakmicea šta tek reći o čoveku koji dobije ideju da smarković igra a Ilić sedi na klupi......slučaj za Hausa, definitivnokomentarisati pojedinačne učinke je besmisleno, ono što sam video i kod poraženih i kod pobednika ispod je i amaterskog nivoa, nisam siguran da naš jezik ima pojam kojim bi se mogao opisati kvalitet sinoćneg performansa

Link to comment

Vuk nista dobro nije napravio od pocetka sezone, ali realno ko bi se snasao u ovakvoj situaciji gde imas stoperski tandem Ostojic-Stankovic, gde su ti jedina dva spica Kojic i Fofana... Jedini koji imaju kvalitet za Partizan su Stojkovic, mali Zivkovic i dva penzionera Obradovic i Ilic, pametnom dovoljno. Vuka su trebali da sutnu jos pre mesec dana, a ja iskreno ne zelim ni jednom perspektivnom treneru tipa Drulovic da dolazi u ovo blato.

Link to comment

Kojić i Fofana su sasvim dovoljno za odbranu koju predvode Krneta i Lazić ali to sada nema veze. kao što sam i pretpostavio, Vučina je išao na nulu i to bi i dobio da nesretni Obradović nije uradio to što jeste. nema šanse da bi primili ili dali gol i završilo bi se nerešeno. dve 0 najbolje i odlikavaju ono što se sinoć moglo videti.još bolje bi bilo da je Mažić prekinuo utakmicu, da je policija napravila jedno masovno hapšenje i da nam oduzmu jedno 20 bodova ili nas izbace iz lige. to bi barem bio neki signal o nameri da se zatru ona govna za južno/severnih tribina....kao preduslov da u nekoj budućnosti gledamo i malo fudbala.

Link to comment

Aman ljudi, Ljubinko je već odjebao upravu, druge opcije su u igri. Ne prizivajte ga, jer od toga nema ništa. Red je da pokušamo sa Tominim sinom, šta nas košta :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...