Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

:lolol: A ladno je na milisekund u kadru poster postave od pre par sezona, koju je vodio čika Plavi. U gornjem redu levo je legendarni Kleo (uspomene na kišni jesenji derbi 2009. mi samo naviru) ali i 1 isto tako nezaboravni Vašington ! Edited by borderline
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dorothy Ann Blank i ostali - Snežana i 7 dekadentnih patuljaka na marketinškom zadatku 'Otmi propusnicu Grobarskoj gamadi', drvena olovka (1937)7 patuljaka su Pospanko (Gruborko), LJutko (Nađ), Radiša (Raša) LJubiša (Tumbaković), Štediša (Đurić) Smeško (Mile Burek policajac) i Dobrica (Chempi) :thumbup:vrhunski

Link to comment

ispravite me ako grešim, ali da sam trener partizana i da želim da pobedim u derbiju, zar bih ostavio saleta ilića, đ na kvadrat i luku posle 2-3 dobre partije na klupi!?edit: a ova govna s tribina na doživotni prinudni rad zaravnjivanja pustog ostrva, za bolje nisu

Edited by twisted
Link to comment
ispravite me ako grešim, ali da sam trener partizana i da želim da pobedim u derbiju, zar bih ostavio saleta ilića, đ na kvadrat i luku posle 2-3 dobre partije na klupi!?edit: a ova govna s tribina na doživotni prinudni rad zaravnjivanja pustog ostrva, za bolje nisu
zato što je vuk rašović glup kao q a uz to i ziheraš. mislim da je i ješić bistriji od njega.na šta smo spali da nas ovaj tuntuz bude trener ...nema opravdanja što nisu igrali đemba đemba i saša ilić. ali je zato majmunu važno da igra nevidljiva neznalica saša marković. :isuse:igra dvelevenoge kojić a ne igra fofana. na stranu to što je ekipa nikad gora, nema par igrača što znaju da igraju fudbal a on uz to ove što znaju smesti na klupu..hoće šmeker da brani nulu :lolol: dobio je šta je zaslužio, i on i đurić koji ga je postavio za trenera.
Link to comment
Mr. Woolf ima makar 2x jači tim
Mada bi za Zvezdu dugoročno bilo isplativije da su se zadovoljili bodom i ostavili Vuka na klupi, dečko stvarno nije kriv što mu je jedini igrač maltene njegovo godište i može da izdrži eventualno jedno poluvreme.. sa ovim ostalim rekreativcima ni Mateus ne bi ništa uradio. Jedini razlog zašto je Partizan trenutno u gornjem delu tabele je to što ih se većina uključujući i Zvezdu i dalje iz nekog razloga plaši. i zbog bodova od Novog Pazara
Link to comment

Pocinje sa dva zadnja bezvezna, gubimo na poluvremenu, izvodi jednog i ubacuje Ilica da igra pozadi, nastavljamo da igramo u istom sistemu do kraja utakmice. Cak i trecerazredni trener bi izveo Markovica na 20-25 minuta do kraja, ne bi poluspic menjao poluspica i tome slicno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...