Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Surova dominacija, nek drhte cigani, i nek unapred pripreme saopstenje za nedeljno jutro.A sad ozbiljno, za razliku od subotnje utakmice, kada smo masili stopostotne prilike, danas nam je uslo sve sto smo sutnuli iz iole izglednih situacija. Odbrana je standardno tuzna, nislije su imale par odlicnih prilika, pogotovo posle prekida, tu se ne zna ko gde bije. Cigani ce u derbiju imati vise motiva, jer ce igrati bukvalno da spasu zive glave, ukoliko izgube u rupi, bice mucnih i ogavnih scena od strane turskih konjanika sa severnog stajanja.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovog Ninkovića je muka gledati, bez obzira na golove. Ajde što dečko ima kratak fitilj, nego što je neverovatno bezobrazan i jadan, pre svega prema svojoj ekipi. U odbranu se nikad ne vraća. Igramo sa igračem manje u vezi zbog njega u toj fazi. Više se vraća Fofana nego on. Smrad jedan svoju oholost demonstrira čak i u slučajevima kada, igrom okolnosti, ostane iza lopte. Radnički napada, a on lagano kaska, prolazi pored njihovog igrača koji ima loptu i odlazi...napred? Dok ovi idu ka našem golu. Odvratno.

Link to comment

stekli su se uslovi za dobru vikend zabavu. ekipe su kurton, loše selektirane, slabo pripremljene, sa niskim samopouzdanjem i samonametnutim a nepostojećim imperativima i trenerima koji će biti bivši koliko za mesec dva. sve je moguće, od ubedljive pobede jednih ili drugih do goleade podstaknute nepostojećim odbranama ili preokreta uzrokovanog neshvatljivim greškama.sa naše strane očekujem neko zatvaranje i jajarenje, igranje na nulu, što će rezultovati jednim bodom u najboljem slučaju. očekujem i da budemo jedan od retkih timova koji Zvezdi nije zabio u prvih 15 minuta. očekujem da komšije nagaze u prvih 20 minuta i da ostanu bez snage u drugom poluvremenu a verovatno i pre toga. sve u svemu očekujuem užasan fudbal koji bi moglo biti zabavno gledati.

Link to comment

On ne prenosi boraniju tipa Jelentm. Ovo je provokacija. <_<Nego, da se podsetimo 1 ex-RTS Stubašatm koji ju je svojevremeno prenosio, posebno derbije, kao i tona njegovog njegovog glasa kojim je ispratio golove mrskog mu kluba...

Link to comment

Dakle, Miroslav Đukić je u tom trenutku imao najgori tim Partizana do tada ikada. Do ove sezone.Iako fudbal već odavno pratim kao kemp, ipak mi zaigra brk pred 'derbi'. Cripple fight je neminovan, toga smo svesni svi, ali Mr. Woolf ima makar 2x jači tim od cigana, uprkos dva debila koji su nam na ključinim odbrambenim pozicijama.Ako ne ih pobedi u Rupi - šutubulj odmah! Mada, po nekim mojim informacijama, on do decembra preživeti neće, štagod se dogodilo.

Link to comment

mislim da je ishod derbija potpuno irelevantan a pored toga i potpuno neprevidiv. ne bi me čudilo ni da pobedimo ni da izgubimo sa 5-0. ove dve ekipe su kao dva teža psihčka bolesnika koja su se administrativnom greškom našla na ulici....moguće je da neki od njih doživi interval lucidnosti u subotu popodne, što naravno ne znači da već sledeće nedelje neće na nekoj jsl njivi da se samoubije.

Link to comment
.. ali Mr. Woolf ima makar 2x jači tim od cigana, uprkos dva debila koji su nam na ključinim odbrambenim pozicijama...
sad ozbiljno: na osnovu cega ovako nesto mozemo da tvrdimo? na kojim pozicijama smo dvaput bolji?
Link to comment
sunce ti bogovo, žarko lazetić, nebojša marinković, maletić, zajić, na golu stameni asprogenis, retko kvalitetni kandidati za nagori tim ikad.
ee ali su igrali fudbal bre, 4 gola dali ciganima u rupi. ovi sad ne mogu da daju 4 gola donjem sremu na sred jna po lepom vremenu i bez padavina i vetra. <_<zato sam uvek tvrdio da je posle mateusa đukić najbolji trener kojeg sam ikad gledao na klupi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...