Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Verujem da je smesno, evo promenicu.DOSADA nema informacija da ce biti drugi termin. Ili mozda DO SADA...Smesno, zar ne?Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Verujem da je smesno, evo promenicu.DOSADA nema informacija da ce biti drugi termin. Ili mozda DO SADA...Smesno, zar ne?Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Ne smejem se zato što si pogrešio, već - naprotiv - zato što si izrekao definiciju Jelenatm. Umesto da se unapred zna satnica svih utakmica lige, ovo 'za sada' zvuči kao da je u pitanju revijalni turnir penzionisanih traktordžija u Mokrinu.
Link to comment
Ne smejem se zato što si pogrešio, već - naprotiv - zato što si izrekao definiciju Jelenatm. Umesto da se unapred zna satnica svih utakmica lige, ovo 'za sada' zvuči kao da je u pitanju revijalni turnir penzionisanih traktordžija u Mokrinu.
Policijska drzava...Crvena zvezda je odbila zahtev Zajednice superligaša da se pomeri termin 145. "večitog derbija" i on će definitivno biti odigran u subotu, 2. novembra.Kako se tri dana ranije igraju mečevi osmine finala Kupa Srbije, u Zajednici su došli na ideju da se meč pomeri za nedelju, ali su na "Marakani" odbacili takvu mogućnost uz napomenu da je kalendar takmičenja utvršen još letos i da ne postoji realan razlog da dođe do promene termina.Utakmica "večitih rivala" trebalo bi da počne u 18 časova, ali kako se radi o utakmici visokog rizika, poslednju reč o terminu imaće policija.
Link to comment

Pametno sa njihove strane. Pretpostavljaju da ćemo se mi iscimati u Nišu a oni prošetati kući protiv Kragujevca, ergo pred derbi ćemo biti umorniji a možda i lošije raspoloženi ishodom kup utakmica. Tome bih se i ja nadao da sam na njihovom mestu. Što je babi milo...

Link to comment

Thank God.... Ostojić 'kune' srećuhttp://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/ostojic-kune-srecu-151059.html"Vidite i sami šta mi se dešava. Ponekad se i sam zapitam zašto nemam sreće. Taman dobijem priliku - stigne me povreda i odmah povredim dva svoja igrača, od kojih jednog pošaljem na višemesečni oporavak čime sam mu možda i ugrozio karijeru, a do tog trenutka je bio ubedljivo naš najbolji igrač. Oporavim se i nastavim da radim - dogodi mi se situacija nalik onoj u Jagodini gde sam dao sebi for rukom u sopstvenom šesnaestercu, a onda i zaradio drugi žuti karton i ostavio svoj tim sa devetoricom u polju, posle čega je odmah pao i treći gol, kao nagrada za moje odsustvo na terenu." jadikuje Ostojić....barem na neko vreme. Ostojića neće biti u sastavu za duel sa Napretkom ali bi u tim mogao da se vrati naredne nedelje, kada Partizan odlazi u goste Radničkom iz Niša u okviru osmine finala Kupa Srbije. :cry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...