Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uz ime koje dobiješ na rođenju je Partizan jedina konstanta. Sve ostalo može da te izda, razočara, prevari, posle čega se okreneš i odeš. Često sa razlogom. A ovde razloga onoliko. I opet si tu, nadaš se kad nade nema i raduješ se stvarima koje su realno nebitne. Sanjaš nemoguće, ignorišeš realnost, voliš Partizan. Jebo nam pas mater i srećan nam rođendan.

Link to comment
kakav je viski? pitao sam tamo na zestini ali mi niko nije odgovorio
Pitak. Aromatican je, i pomalo slatkast. S obzirom da ga pijem s ledom, da hocu, celu flasu bi mogao da sljustim nocas, kako lagano klizi.Vise vuce na skoc, nego na ostale kanadske viskije.
Link to comment
Pitak. Aromatican je, i pomalo slatkast. S obzirom da ga pijem s ledom, da hocu, celu flasu bi mogao da sljustim nocas, kako lagano klizi.Vise vuce na skoc, nego na ostale kanadske viskije.
hvala :thumbsup:
Link to comment

igra sranje standardno od kada nam je tugaljivi rasara na klupi. tacno mi ga zao sa onim okicama. :cry:kojic cepanica promasio sport. zasto nam ne igra fofana, kome da uvaljamo ovo drvo kojica.

Link to comment

Brate mili, da li je moguće da se Kojić bavi profesionalno fudbalom. Pa onakvu realizaciju šansi može svako da ima, bez dana treninga. Neshvatljivo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...