Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma nek uzmu dusmani, izgradicemo jos lepsi i stariji. Biznis plan je kod Zeca, Alek ce dovesti investitore, mogu samo da nas mrze oni sto nas ne vole... PRTZN!

Link to comment

Može država da uzme stadion Partizanu, pa da Partizan od države uzme 100-200 miliona evra posle tužbe u Strazburu. U stvari, to bi bio idealan plan da Partizan uzme pare, Đuro i Ružiću :Hail:

Link to comment

ma nek nam uzmu stadijon i nece biti vlade stabilne ix godina :s_p: .bicemo duhovi u jednoj jadnoj zemlji kao i sto treba i jednog dana kad juga zazivi podignut ce se nas Partizan jer mi nismo nacional.mi smo duh rusoove jevrope,brisel je nas glavni grad a vi drugi ste regional iz velike cetvorke!red nekovi

Link to comment
Najjače™ je to što stanovite banke imaju hipoteku nad tim stadionom kao garanciju pozajmica Partizanu.
I tu otprilike treba tražiti motiv za priču oko uzimanja stadiona...Sent from my iPad using Tapatalk HD
Link to comment
Ja bih pre rekao da to ima veze sa privatizacijom, i obezvredjivanjem ionako unistenog kluba.
Naravno. Ocekujem isti scenario i sa Marakanom. Ko bude hteo da kupi Zvezdu i Partizan kupice samo dugove, zaposlene i ime.
Link to comment
bicemo duhovi u jednoj jadnoj zemlji
Naše će sjene lutati po Beogradu, hodati po Marakani i plašiti gospodu Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...