Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

nadam se. jedino što ne verujem da će da ga nasledi neko bolji.
eh, ako će biti kurta/murta stajl onda to i nije bitno toliko. ja se više nadam varijanti đura--->tvorza--->privatizacija.
Link to comment
SPS-->SNS (banda=banda)
dobro i tu se slažem. samo kad kažem privatizacija mislim na neke buduće vlasnike kojima nije bitna stranka koja je na vlasti već gde i u šta ide njihov uložen dinar. da se ne desi da im/mu igra recimo jedan voja stanković zato što to plaća njegov robovlasnik menadžer, već da tu istu kriminalnu bagru rastera govnjivom motkom. uostalom, čak i da partizan kupi recimo neki ramadani, misliš da bi mu igrali takvi poput tog istog nesretnog stankovića?
Link to comment
Zavisi kakav biznis model odgovara novom vlasniku. Eno ga Stojić u Radu napravio model koji zarađuje i funkcioniše.
za funksionisanje takvog biznis modela kod stojića najviše su zaslužni nesretne budale poput ovih iz partizana i zvezde koji kupuju njegovu drvnu građu. još jedna bitna stvar, u radu nije izvršena privatizacija i tek kada se to bude desilo moći ćemo da pričamo o ponašanju budućeg vlasnika za koji sam skoro siguran da ne bi funkcionisao na ovaj način kao što je sada prisutan u tom klubu. u slučaju partizana i zvezde se vrti/bi se vrtela mnogo veća lova, tu u startu ulećeš u ozbiljnu priču - vraćanje višemilionskih dugova dok istovremeno moraš da stvaraš i obrćeš novostečeni kapital i stvaraš neku dobit. moje je mišljenje da bi se tu morali uključiti neki ljudi koji imaju neuporedivo veću lovu. samo je pitanje ko bi se upleo u nešto takvo, ne vidim stvarno ko...čitam u novinama da vučić tvrdi da već poznaje ljude koji bi ozbiljno ušli u privatizaciju partizana/zvezde, baš me interesuje na koga je to mislio..
Link to comment

Uspešna privatizacija blizanaca je pusti san. Ko je dovoljno lud da puni te rupe bez dna parama, da ne zna koliko je dug, da posluje u Srbiji pod ogromnom lupom i navijača ali i javnosti, da ih sve zadovoljava, da ne zna da li će biti zaštićen ako mu navijači upadnu u kancelariju na prvoj krivini. Ja sam generalno protiv privatizacije Crvene Zvezde i Partizana, ali sve i da sam za, ne deluje realno da to može da izađe na dobro.Znam da će se mnogi zgroziti, ali ja mislim da je realnije da Zvezda i Partizan kao najtrofejnija sportska društva u Srbiji treba da nestanu i da se ugase. Ako to vlast ne želi, jedino što deluje kao realno je da budu preuzeti od strane države, lokalne samouprave, grada Beograda. I tada bi se znalo ko je gazda, za razliku od ovog statusa nit-tamo nit-vamo. Ne podržavam kao princip budžetsko finansiranje fudbala jer su cifre astronomske, dok kod drugih sportova nemam ništa protiv jer to grad može da izdrži da se samo u dva posla ne uzme procenat. Prosto mi kao jedina alternativa deluje životarenje na miksu gradske i republičke sise i uporedo sređivanje finansija da bi nas neko možda u budućnosti kupio. Nisam protiv privatizacije, ali jesam protiv privatizacije po svaku cenu. Protiv sam i statusa quo, jer ovako su klubovi stranačke i privatne kasice za koje niko nije odgovoran. Kad su gradski ili državni, zna se bar ko ih vodi i ko je odgovoran kad ne ide.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...