Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

To ona sto je ispala u roku od odmah i sto ju je posle ganjala policija? :DProsto se vidi da je Arenu preuzela drzavna firma.Inace tekma ocekivani smor. jedino sto je neocekivano je da je Vosa postigla dva gola. Najpravednije bi bilo da je bilo 1:0 do kraja.

Link to comment

ama jok devojka je reporter sa terena™ arene sport, a čobanica je jer je nosila onaj kožni prsluk nalik na gunjeditmajka joj izjavila, na pitanje šta očekuje od učešća ćerke u survivoru, da postane za 6. meseci poznata ličnost sa estradejbt. prostitucija pomislih ja :huh:

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Ove godine služimo da ekipe protiv nas razbijaju maler. Oni koji nisu dali gol uopšte prvi gol u sezoni daju protiv nas, oni koji ne daju preko jednog gola nama daju dva, oni koji nisu uzeli bod prvi uzmu protiv nas i tako...Sramno izdanje protiv najvećeg crnogorskog kluba na svetu. Novi Sad slavi Balšu Kan Kana.Naši odbrambeni igrači su toliko glupi i jednodimenzionalni da je to zastrašujuće. I najbezazleniji napad se pretvara u korner za protivnika, i 90% reakcija naše odbrane je hitni lopticu na zastavicu. Nije ni čudo da smo tako očajni, ne može se 30 kornera braniti kako treba, obaška što bismo i sa jednim imali problema.

Edited by Filipenko
Link to comment

Najveci problem si nam stoperi. Stankovica sam prvo mrzeo, a sada kada ga gledam mi ga je zao - siroce, lost in spejs, nije on kriv sto ne zna, nego onaj sto ga drzi u timu. Imali smo jos i srece sto nije igrao Ostojic. Dodatno, Obradovic danas odigrao najlosije otkad je stigao.Drugi problem je sto ni Rasovic ni Gulan nemaju pojma sta potonji igra. Meni nije bilo jasno za sta je ovaj bio zaduzen na terenu?U prvom poluvremenu na momente cak i nismo bili toliko losi kao obicno, da smo malo imali srece (vise znanja) mogli smo prvi da povedemo.Igraci Vojvodine skoro za glavu visi u proseku od nasih.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...