Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

I da je pustio prednost, ne bi bio gol, posto je zavrsio napad nakon podizanja zastavice. Nebitno, greske se desavaju, samo mi nije jasno, zasto svaki negativan komentar pojedinci vide kao napad ili provokaciju.OK, zezamo se na racun Toleta i sudija i Mazica i ko zna koga, ali nije svaki komentar ironija niti provokacija. Bar ne sa moje strane.

šta kurac nisi, znamo svi da si latentni grobar.
Inace MocaVukotic je delimicno u pravu, nisam latentni grobar, samo volim ponekad i na vas topic da dodjem i da postujem bez zelje za podje*avanjem
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

ono s okunom nije bio ofsajd, ali ovo s tijagom je bio ofsajd 100% samo neko ko je krajnje zlonameran, mislim na ljude s ovog foruma, može da tvrdi suprotno

Link to comment

Znaci Sloboda a posebno Okuno bi se mnogo bolje osecali da je njegov promasaj bio iz situacije koju sudija nije okarkterisao kao ofsajd ... Sitacija na samoj granici dal da se pise saopstenje sutra ili ne... bas nezgodno :huh:

Edited by Geograf
Link to comment
Gledam opet na tv Mitrovićeve golove od danas. To što smo ovog momka prodali (i to za jebenih 5 milki) je nešto najmaloumnije što su gnom i ekipa uradili u poslednjih par godina, a nije da škrtare na maloumnosti. Drugi gol je potpuno dojajan, potpuno.
duša me boli zbog njega i plače mi se
Link to comment

Meni drago zbog njega...zapalio iz ove bede, igra fudbal sa mnogo boljim saigracima, nema splavova i sabanisanja, nema navijaca da mu lupaju samare...a da li ce Partizan "dobiti" 5,10,15,20 miliona, totalno je nebitno...Na kraju je klub uvek u minusu

Edited by lalas
Link to comment

problem koji imam sa poslednjim pasusom iz sportalovog izvestaja i milosevim prvim komentarom je sustinski ista, potpaljivacka crta. dakle, oba se odnose na sviran nepostojeci ofsajd u situaciji u kojoj igrac NIJE postigao gol. koliko je to bitno da se nadje u izvestaju "novinara" ili na komsijskom topiku?btw, rumeni opet prevazisao sebe i dobio crveni zbog prikenjavana mazicu nakon utakmice :isuse:

Link to comment
Meni drago zbog njega...zapalio iz ove bede, igra fudbal sa mnogo boljim saigracima, nema splavova i sabanisanja, nema navijaca da mu lupaju samare...a da li ce Partizan "dobiti" 5,10,15,20 miliona, totalno je nebitno...Na kraju je klub uvek u minusu
plus milion. ovde nije imao bukvalno nikakve sanse za napredak.klub u rasulu, vecina navijaca debili, uprava gadovi, na splavu ga cekaju kurve. ma pali bre
Link to comment
ono s okunom nije bio ofsajd, ali ovo s tijagom je bio ofsajd 100% samo neko ko je krajnje zlonameran, mislim na ljude s ovog foruma, može da tvrdi suprotno
A koji je to zlonamernik rekao da ovo Tijagovo nije ofsajd? Nisam video tu situaciju u prenosu jer sam na 2:0 otisao po picu al po youtube definitvno deluje da je ofsajd i ne vidim nikoga ko tvrdi suprotno.
Link to comment
sta ce milos na vasem topiku da pominje iste stvari koje pominju novinari?! oterajte to sto pre.
ko je koga terao odakle, i u čemu je problem?
A koji je to zlonamernik rekao da ovo Tijagovo nije ofsajd? Nisam video tu situaciju u prenosu jer sam na 2:0 otisao po picu al po youtube definitvno deluje da je ofsajd i ne vidim nikoga ko tvrdi suprotno.
Prvo, nisam gledao utakmicu, gledao sam snimak na kraju utakmice. Drugo, ne provocitram nikoga. Trece,. ofsajd nije bio kad je Okuno promasio gol kad je izasao ispred Stojkovica i na to se odnosi komentar koji si citirao. Cetvrto, ofsajd je bio u poslednjem prakticno napadu, kad je Sloboda dala gol i to sam napisao u predhodnom postu.
Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Meni i dalje nije jasno kako su ono mogli da sviraju kao ofsajd. Ajd da je bilo ni tamo ni vamo, ali Okuno je bio brat bratu bar metar ispred, da ne pominjem da su blize Stojkovicu bila DVA igraca Partizana.Btw, Kojic :isuse: Jebem ti sirce, mislim da goru rekaciju nekog napadaca nisam video, a nagledao sam se raznih Obradovica.

Link to comment

Ja koliko vidim i Milos kaze da je ovo Tijagovo ofsajd

Cetvrto, ofsajd je bio u poslednjem prakticno napadu, kad je Sloboda dala gol
Inace prvenstvo nije posteno ni pocelo a vec imamo gomilu teskih sudijskih gresaka na stetu Partizanovih protivnika. Edited by katamaran
Link to comment
Inace prvenstvo nije posteno ni pocelo a vec imamo gomilu teskih sudijskih gresaka na stetu Partizanovih i zvezdinih protivnika.
Popravio sam, čisto da ne zaboravimo da je sudijska greška greška i kad se gubitnik ne buni jer nema poente.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...