Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

mozzart(koji je dobro upućen u stanje u pfk) piše da će pantara u romu :isuse:
A Fiorentina neverue
Pantic je trazio 300.000 sto je, slozices se, ipak previse za nekog ko dolazi iz omladinske skole. Partizan nema mehanizam da ga zadrzi. Stavise, koliko znam, ponudjen mu je odlican ugovor za njegove godine i igracko iskustvo. Da ne govorim o tome koliko imaju drugi igraci njegovih godina.
Do pre metar dana bih rekao da nema nista od ovoga, ali kako je Ramadani nasao zajednicki jezik sa Sabatinijem oko Ljajica mozda je i moguce. Jedini problem bi moglo da bude nonEu mesto, potrosili smo ih u ovom roku i nisam siguran da bi mogli da ih oslobodimo i u zimskom, zato se i uglavnom povezujemo za gomilom igraca iz Hrvatske. Mada je moguce da se izmucka nesto sa pozajmicama po serii b.Fiorentina verovatno polako ispada iz igre jer je Ramadani napravio cirkus i sa Joveticem i sa Ljajicem i ne bih rekao da su u sjajnim odnosima kao ranije. 300k sa nece dobiti ni u jednoj ekipi u Italiji, to je previse za igraca koji potpisuje prvi profesionalni ugovor. Florenzi je ove sezone produzio ugovor i prima toliko, a prvi mu je bio minimalac, valjda 30k godisnjeI ja sam cuo da se prica o Radonjicu, a ne Panticu, mada bih vise voleo ovog drugog.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...