Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Što Pantić? Što neće da pristane na smešne uslove? i što će mu igra u prvom timu zavisiti od toga ko mu je menadžer a ne od toga koliko je dobar? Neka ide dete što dalje od ovih govana.

Link to comment
Što Pantić? Što neće da pristane na smešne uslove? i što će mu igra u prvom timu zavisiti od toga ko mu je menadžer a ne od toga koliko je dobar? Neka ide dete što dalje od ovih govana.
Pantic je trazio 300.000 sto je, slozices se, ipak previse za nekog ko dolazi iz omladinske skole. Partizan nema mehanizam da ga zadrzi. Stavise, koliko znam, ponudjen mu je odlican ugovor za njegove godine i igracko iskustvo. Da ne govorim o tome koliko imaju drugi igraci njegovih godina.
Link to comment

Radonjara valjda ide u romu (ko ga jebe ionako je cigan) , a Pantarin cale nece da potpise ugovor, jer mu je sin maloletan, kao ima vremena... Realno ce i on negde otici, samo je pitanje gde.

Link to comment

Radonjic se povezuje sa Romom a ne Pantic. Inace Panticu se nudi 60k godisnje sto je 5x veca plata u odnosu na ostale junose. Cini mi se da on ceka novu upravu koja je sve izvesnija pa da onda pregovara.

Link to comment
Što Pantić? Što neće da pristane na smešne uslove? i što će mu igra u prvom timu zavisiti od toga ko mu je menadžer a ne od toga koliko je dobar? Neka ide dete što dalje od ovih govana.
Definiši poštene i fer uslove za prvi profesionalni ugovor u zemlji Srbiji. Više ili manje od 60k godišnje?A kada bude otišao u Fiorentinu sve se plašim da će mu igra u prvom timu zavisiti od kvaliteta a ne od toga ko mu je menadžer... :fantom:Naravno da svaki talentovan igrač treba da zapali iz te kaljuge odmah. Ali ko misli da na liniji igrač-menadžer-roditelji cvetaju ružičaste orhideje i sve pršti od ljudskosti i brige prema detetu, taj verovatno veruje i da se Mesec sastoji od zelenog sira.
Link to comment

ista priča kao sa suljom, ni on nije hteo da potpiše ugovor već je otišao u hol. kada je postao punoletan, hebiga pantić je preveliki talenat da bi igrao za pfc

Link to comment
Definiši poštene i fer uslove za prvi profesionalni ugovor u zemlji Srbiji. Više ili manje od 60k godišnje?
Neko je gore napisao da su mu nudili iste uslove koje je imao Mitrovic(oko 1000 eura mesecno) na to sam se ja osvrnuo.
Link to comment

koliko mu je nuđeno mogu znati samo pregovarači, navodno je njegov robovlasnik zahtevao da ugovor bude na 2 godine kako bi klinac već sledećeg leta mogao da ode iz kluba za malo obeštećenje

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...