Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

albert-nadj.gif„Ne znam ništa o dolasku Gaja, ne vode se pregovori. Nećemo da licitiramo sa imenima, sve je moguće.“, rekao je sportski direktor Partizana. -_-Inače +1 za dovođenje Gaja. Odličan čovek, visok crnac, iskusan defanzivac, zna srpski. Davitelj & Gušitelji - to je to, tu smo svi.
Link to comment

Ultimatum Panticuhttp://www.mozzartsp...omladince-videoUzdizu klinca u nebesa iako jos nema profesionalni ugovor pa se posle cude kad ih ovaj zajebava.edit: radonjicu se tek ne nadajte. Sa njegovog ask.fm-a

hahaha nece te partizan vise?necu ja njih
S jedne strane zbog talenta bi mi bilo drago da vam ga maznemo ali je lik nevidjena budaletina. Cisto sumnjam da ce od ovog ikad ispasti fudbaler. Edited by katamaran
Link to comment
Uzdizu klinca u nebesa iako jos nema profesionalni ugovor pa se posle cude kad ih ovaj zajebava.edit: radonjicu se tek ne nadajte. Sa njegovog ask.fm-aS jedne strane zbog talenta bi mi bilo drago da vam ga maznemo ali je lik nevidjena budaletina. Cisto sumnjam da ce od ovog ikad ispasti fudbaler.
Brate mili, niko od nas ne prati to, niti znamo za te igrače, niti nas zanimaju, niti išta očekujemo od njih. Sve i da proigraju nešto, biće odmah prodati. Uzimajte slobodno, tovarite na kilo. A svi ti klinci kad se spoje mogu da dudlaju dvojici dobrih stranaca i sve što mogu je da se šlepaju uz njih da postignu bolju cenu.
Link to comment

Meanwhile, iz tabora FK Partizan Bumbarev Potok...Рашовић: Остали су нам домаћи трофејиhttp://www.zurnal.rs/2013/09/12/rasovic-ostali-su-nam-domaci-trofeji/index.htmlКако сте искористили првенствену паузу, услед обавеза националних тимова?- Добро. У „Земунелу” смо одрадили четвородневни мини-циклус, вежбајући два пута дневно. Акценат је био на физичкој припреми и тактици.Било је потребно и психолошки вратити тим уздрман неуспехом на међународној сцени?- Глава нам је сада у Србији. Остали су нам домаћи трофеји. :naughty: struka.jpgStrukatm protiv Cementatm i raspoloženje na svim klupama. :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...