Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Ako sam dobro shvatio, Šćepovićev odlazak znači da Partizan do zimske pauze igra sa ukupno dva napadača na rosteru?
Izgleda da Tole castio sa dva dana produzenog prelaznog roka pa mozda i dovedete zamenu.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bumo videli. Meni bi bilo ekstra da ne dovedu nikog tj. da još neko ode, a pride me ne bi čudilo da je produžetak izboksovan jer na drugoj strani brda administracija uprkos radu u tri smene ne stiže da ištampa sve primerke ugovora za nova pojačanja.

Link to comment

Mali krece stopama starijih i uspesnijih kolega, Babe I Scepakadabre, ne pise mu se dobro. Kada te pederi sa zapada i stoka sa istoka uzmu na zub, zivot se polako pretvara u pakao.

Link to comment

"Navijače samo molim dve stvari. Da nikoga više ne uzimaju na zub kao što su mene. Pogotovu ne momke koje su odrasli u Partizanu i iskreno ga vole ma koliko navijači nekada sumnjali u to. Drugo, molim ih da ove sezone budu uz ekipu. Potrebniji su joj više nego ikada, jer će ovo biti teška godina za Partizan. Samo zajedno oni i igrači mogu do sedme uzastopne titule. Ja im to od srca želim, uz njih sam i kad god budem mogao biću lično uz moj Partizan da ga bodrim", poručuje Šćepović iz AtineWinter is coming. This one will be long and dark things will come with it

Link to comment

nikada ne potcenjujte sposobnost komšija da se raspadnu ko mehur od sapunice u toku sezone, imaju tradiciju velikih planova sa tragičnim završecimadoduše, ove sezone možda ni to neće biti dovoljno....ova sklepotina od tima treba da pregura do decembra i ne izgubi titulu do tada. imaju tu sreću što se neće blamirati po Evropi odnosno neće svaki mesec imati stresan događaj koji ih podseća gde se nalaze i koliko vrede.

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...