Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni bilo malo mucno da slusam Rasovica nakon utakmice sinoc - hoce li biti pojacanja u minut do 12? Ne znam, voleo bih, ali nemam nikakve informacije po tom pitanju. Sta je sa Scepovicem? Po informacijama koje imam, pred odlaskom je u inostranstvo. Opet pitanje u vezi sa pojacanjima... postoje neke indicije da ce prelazni rok biti produzen za dan ili dva, ali jos nista nije sigurno.Razumem da drugi kolo vode, da ga ne pitaju mnogo, ali izgledao je kao pao sa Marsa. I ko to moze da produzi prelazni rok koji valjda u Evropi postoji u isto vreme za sve?Послато са GT-I9105P користећи Тапаталк 4

Link to comment
Razumem da drugi kolo vode, da ga ne pitaju mnogo, ali izgledao je kao pao sa Marsa. I ko to moze da produzi prelazni rok koji valjda u Evropi postoji u isto vreme za sve?Послато са GT-I9105P користећи Тапаталк 4
Tole?
Link to comment
Grčki mediji objavili su u ponedeljak da je posao oko transfera Marka Šćepovića iz Partizana u Olimpijakos završen.Mladi reprezentativac Srbije potpisaće tokom dana četvorogodišnji ugovor sa klubom iz Pireja a vrednost transfera je, navode isti izvori, 3,5 miliona evra.
Da ga pljugas druze Mamicu, ovo je posao decenije. Coveka za koga niko ne bi dao kubik sljunka uvaljase bratskom klubu vecitog rivala za tri i po miliona eura. Neka Partizan dobije samo jednu zelenu novacnicu i na konju smo. Resili smo se baksuza, ciganima uvalili trojanca..sad mozemo da nakrivimo kapu :)
Link to comment

apropo™ ninkare i njegovog odlazka kući na dovaspitavanje, mislim da je filip pomenuo. on je kao psiho došao iz svoje porodice, otac dominantna figura starog kova™, lokalni sps funkcioner iz šapca. verujem da bi po povratku sa prevaspitanja iz roditeljske kuće mladog ninkaru pre pronašli na crnoj hronici nego na sportskim stranama.tipičan primer upropaštavanja mladog igrača od strane bata đorinih stručnjaka. ne kažem da bi bio novi zizu, ali sasvim solidan igrač, starter u nekom evropskom klubu učesniku lš(mimo klubova ekstra klase). ovako će ostati talenat još par godina, a posle će kao fudbalski bogalj otići u neki klub sa kojim falji ima šemu™.

Link to comment
Neka Partizan dobije samo jednu zelenu novacnicu i na konju smo. Resili smo se baksuza, ciganima uvalili trojanca..sad mozemo da nakrivimo kapu :)
rekao bih da ce tako i bitiostatak djuri u dzep
Link to comment
Do 15h cemo poslati Kojica na pozajmicu a negde u 19:45 Fofana ce krenuti put Madjarske... nasa fleksibilna postavka igre zahteva odsustvo napadaca.
slažem se potpuno i mislim da bi trebalo zavaljati i malog Andriju zato što remeti tek uspostavljeni balans na sredini terena. brz je, centrira, dribla, šutira i generalno se neprikladno ponaša. plus, ne ume da stane na loptu, vrati unazad, slabo sarađuje sa golmanom i ignorise stopere a ima i neprirodnu i irirtirajuću tendenciju da se kreće ka protivničkom golu.
Link to comment

pristao bih i da igramo samo sa kojarom u napadu do kraja sezone, ako bi ovi idioti iz uprave nekog doveli krstenog stopera. nakon sto su nas preko njega tunjani onako naprasili, briselovu facu ne mogu vise organski da podnesem.sav se ospem.

Link to comment
Ako sam dobro shvatio, Šćepovićev odlazak znači da Partizan do zimske pauze igra sa ukupno dva napadača na rosteru?
Zar bi ta brojka bila drugačija da je Šćepović ostao?
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...