Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Andrija Živković danas najbolji, agresivan, ofanzivan, konkretan, bez davljenja lopte i suvičnih poteza, jedna asistencije i jedan gol. Fofana je takođe odigrao dobro, postigao gol, učestvovao u igri....a po svemu sudeći je tip napadača koji voli da učestvuje u igri a ne od onih koji samo čekaju loptu. treba mu par u napadu pošto Kojić to svkako nije. Fofana je i jedini napadač koga faktički imamo.Obrad standardno pouzdan, Djemba korektan, ne krije se od lopte, radi u defanzivi a ima i odličan pregled igre i ume da pošalje odličnu dugačku loptu. očekujem da bude sve bolji kako bude dizao formu a realno konkurenciju nema pošto je SM tragedija u svakom pogledu.Jojić i Ninković standardno sviraju kurcu, muljanje bez konkretnog učinka sa ponekim smislenim potezom....u veoma retkim situacijama. Malbašića mi žao, on siroma ne zna gde udara....vidi se da se trudi i hoće ali naprosto ništa ali baš ništa mu ne ide. Stanković je kiksara, vraća loptu golmanu 800 puta, plaši se da povuče napred, ima panične reakcije, nepouzdan igrač sa očiglednim manjkom kvaliteta. čovek se našao u ulozi startnog stopera koju ne može da iznese nikako. Volkov sve gori kako odmiče sezona, prljav u odbrani a napred se uglavnom ističe neverovatno nepreciznim dodavanjima zbog kojih često mora da sprinta nazad i bespotrebno gubi snagu.sve u svemu da bi ovo ličilo na ozbiljan tim nedostaje stoper, desni bek, centralni vezni i dva napadača.

Edited by Ted
Link to comment
...sve u svemu da bi ovo ličilo na ozbiljan tim nedostaje stoper, desni bek, centralni vezni i dva napadača.
I trener, kondicioni, kompletan stručni štab...Video sam onaj izlazak Ninkovića i njegovu džiberijadu, da je neko u klubu IOLE profesionalac, taj kreten prvi tim nikada više video ne bi.
Link to comment

naravno, fali nam još puno toga, a ovo što sam naveo je ono što bi bilo nužno da se izvuče sezona....pod osnovanom pretpostavnom da se ni jedan drugi, suštinski faktor neće promeniti

preterujete, igrac Rada je sam pao, ovaj ga je pozvao na pice prijateljskim lupkanjem po ramenu, a ovaj je pao kao da ga je povukao na zemlju.
nije sam pao, potezao ga je Volkov i to je dovoljno za crveni.....moguće je da je mogao da nastavi kretnju, odnosno da ga ovaj nije potegao tako jako, ali računam da je impuls naših igrača da padaju i traže crveni, penal, faul ili šta god a ne da nastave napred i pokušaju da završe akciju. Edited by Ted
Link to comment
naravno, fali nam još puno toga, a ovo što sam naveo je ono što bi bilo nužno da se izvuče sezona....pod osnovanom pretpostavnom da se ni jedan drugi, suštinski faktor neće promeniti[/size]nije sam pao, potezao ga je Volkov i to je dovoljno za crveni.....moguće je da je mogao da nastavi kretnju, odnosno da ga ovaj nije potegao tako jako, ali računam da je impuls naših igrača da padaju i traže crveni, penal, faul ili šta god a ne da nastave napred i pokušaju da završe akciju.
Piše čovek ironično.
Link to comment

Jebace Volkov Grujica ruzno za ovo. Taman se ponadao da je kod sigurnog rezultata napravio crveni i sebi obezbedio dodatnu pauzu posle ove reprezentativne akcije, ispali ga sudija kao konja.Ali ovo je jebeno genijalno. Tri minuta pred kraj, coveka mrzi da trci i kaze "hajde da napravim crveni, ionako ne mogu da ga stignem, a i nema veze posto je kraj utakmice a mi imamo dva razlike" i sudija ladno iskulira citavu pricu. Posle se pitamo otkud 4 crvena kartona u 6 evropskih utakmica Partizana, a i na drugoj strani brda nije nista bolji slucaj. Grujicu za ovo treba oduzeti sudijsku licencu i poslati ga da radi sta god drugo radi u zivotu. Ovo nije previd, ovo je cisto budalesanje.

Link to comment
Jebace Volkov Grujica ruzno za ovo. Taman se ponadao da je kod sigurnog rezultata napravio crveni i sebi obezbedio dodatnu pauzu posle ove reprezentativne akcije, ispali ga sudija kao konja.
:lolol:
Link to comment

Kad smo kod toga, meni se u poslednjoj vašoj utakmici dopala reakcija sudije kada je Vešović krenuo da divlja i kako mu je zalepio žuti uz par sočnih psovki. Bilo negde u lupiću 25. minutu, i to nakon što je svirao faul nad Vešovićem. Pre toga je Vešović stalno nešto divljao, širio ruke, gestikulirao, psovao i glavnog i pomoćnog sudiju i tako dalje, crnogorstvo bahatost do neba.

Link to comment

Filipe,ono sto htedoh reci jeste da nasi vole da glumataju, kad nema faula glume ga a kad ga ima preteruju sa teatralnim letovima kroz vazduh ili padanjem kao da ih je udario voz....u svakom slucaju retko kad im pada na pamet da idu do kraja....sto je ovaj lik mozda i mogao al je hteo da ide na siguricu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...