Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

''Nije tačno da nismo imali novac za pojačanja, imali smo ga dosta. Novac nikad nije bio problem. Naravno, nismo imali 50 miliona evra, ali za naše okvire je budžet sasvim dovoljan'', rekao je Dragan Đurić Povodom transfera Marka Petkovića iz OFK Beograda u Crvenu zvezdu oglasilo se i predsednik Partizana Dragan Đurić, koji je podsetio da su crno-beli imali potpisan ugovor sa Romantičarima, ali da se posao izjalovio ne usled odluke igrača da ''iz ličnih razloga ne pređe u Humsku'', već zbog demonstracije sile večitog rivala.''Ugovor sa Petkovićem je validan, ovo je otimanje, sila i nepoštovanje'', istakao je ljutiti Đurić.
:lol:
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislio sam da su igre Ivana Tomića za Romu nešto fudbalski najjadnije što sam video u životu sve dok se nije pojavio ovaj S.Marković.Sa koliko uspeha se on krije iza protivničkih igrača dok Partizan ima loptu, to je za neverovati. Ako neko uspe da odgleda snimak bilo koje tekme neka obrati pažnju na njegove kretnje. Čovek koji igra zadnjeg veznog, koji bi trebalo da primi loptu od halfova, nešto organizuje na sredini, lagano beži od lopte i krije se iza bar 2 igrača protivničkog tima. Uvek, stalno, ali svaki put kada mi imamo loptu. Kada je izgubimo odjednom se nešto rastrči, kao razgradjuje... Lik ladno glumi fudbalera. Da mi je neko rekao da ću zažaliti za Lolom...Potpuno isto je i sa Jojićem koji je igrao pozadi kada je Ilić izašao, a i kada je igrao napred u akcijama jedino učestvuje ako ga neko pogodi loptom. Više se Mitrović vraća da primi loptu od Jojića i Ninkovića kojima je to zadatak.Zato je za nas prosečni Kamara (DjDj) bio Buskets ili Švajni.Jebena omladinska škola poluproizvoda.
ja sam ga juce pratio jer sam poludeo kad sam ga video na spisku u prvoj postavikuku ocu, kuku majci na sta on lici, svo vreme se krije od lopte, imao je jedno uklizavanje u 8 minutu a loptu je prvi put pipnuo u 10:48, bas sam pogledao na semofor, ej a covek zadnji veznion se krije od lopte, trckara kao na poljancetu, kad je lopta kod Obrada onda kao nesto pridje ali vise da zasmeta nego da je uzme i povuce napred preko pola i preda dalje, sto mu je posaona stranu sto uopste ne vrsi presing na njihovu srednju liniju nego je metar dva od igraca, pa onda ovi sto igraju bekove (uglavnom Volkov, onaj muceni Aksent) pridju tom istom ali ostave rupu na njihovoj strani i tako su nas radili i probijalinjegova reakcija kod gola je kriminalna, odlicno sam je video jer sam sedeo u visini sesnaesterca, lopta prelece Voju i pala bi gde je on bio postavljen ali ne, krme podkopaonicko djerekarac pravi korak napred i kao skace a lopta ga prelazi i pada ovom iz Thuna na nogu, molim lepo. izveo bih ga odmah tad jer je pre toga jednom pipnuo loptujojic je bio kriminalan, nijedan duel nije izdrazao, primi loptu i guzi se, dok se okrene ovi mu uzmu loptu i to je to, direktan krivac za treci go umesto da izbije loptu hoce da je iznese sa sve piruetom, tip mu lagano uzima loptu prosledjuje do Zufija i gomislim da moj cale i stric od 60-tak godina kao bivsi profesionalni fudbaleri bi bolje odigrali da se skinu i obuju kopacke, garantujem da bi vise trcali nego ovi nasi balvani (Jojic, Smarkovic, Malbasic, Ninkara....)ja sa 100 kila bolje bi odigrao od njih, vise pretrcim kad igam fudbal jednom nedeljnoObradovic covek ne moze sam da drzi zadnju liniju, a trci najvise od svih sa svojih 35-36 godinaa i nas trener izgubljen u vremenu i prostoru, stoji da ovi iz uprave rade prelazni rok uz kurac, ali brate mili Vuk je izgubljen kao bubamara u 40 ari deteline, greska u postavci sa podkopaonickim govedom kao zadnim veznim, pa ilic mora da se vraca pozadi kako bi izneo loptu, ciketanska igra i nemanje muda da ubaci malog Zivkovica koji je pokazao vise za 20 minuta nego ceo tim (izuzev Obrada), primamo drugi u 47 minutu i on ceka sa izmenom do 65 minuta, alo frajeru sta je s'glavom!!!na stranu sto je trebao da menja jos u poluvremenu, poslao igrace na zagrevanje u dvadeset i nekom minutu,rekoh odlicno promenice nesto jos u prvom, ma jok bre ovi se pregrejaseza publiku sta reci, uzas! pre sranja protrcalo je njih 5-6 sa navucenim maskama preko lica, rekoh lepsoj polovini sad ce sranje odose da im skidaju tranparente i u tom trenutku krecu ovi sa bakljama i ostalo, nemam recisto se tice ofsajda nisam video ovo za Mitra jer sam sedeo na kontra strani, ali su pomocne sudije kriminalne, ne prate igru i kasne za zadnjom linijomodmah posle tog naseg ponistenog gola ovamo na drugoj strani je pomocni sudija zakasnio da pokaze ofsajd a mogli su da nam daju drugi jer je bio jedno 3-4 metra ispred zadnje linije, uopste nije pratio igru nego pogubljen trackara pored linijeThun je prosecna ekipa ali radi jednu stvar sto nasi ne rade, trce i igraju jednostavno, brzo se oslobadjaju lopte i to je to. U novinama pre meca njihov trener i kapiten kazu bice tesko da damo go, Partizan je iskusniji od nas, ako nam se slucajno desi neki penal ili mozdaa iz nekog prekida da damo jedan pa da onda pokusamo da sacuvamo to.Umesto toga oni nas odvalise, nasi manekeni niko nema snage da potrci, kao da su vece pre toga gangbangovali ove dve profuknjace pa zanemocali od togaodigrao 1-1 tacan resultat i iz 1-X a zena mi lepo kaze odigraj 3:0 za Thun dobra je kvota, magarac kad ne slusam Edited by kepa
Link to comment
http://www.novosti.r...dusu-posle-Rada
- Radim ovo čistog obraza i mogu svakog da pogledam u oči. Pojedinci u timu Partizana misle da se fudbal igra zbog njih, pa onda i nije čudo što su pauzirali po godinu dana. Širak je bio otrežnjenje, a ovo sve što se posle dešavalo ne mogu da razumem i prihvatim. Neću sada da pričam o svemu što je vezano za odlaske i dolaske, ali ću za nekoliko dana progovoriti i na tu temu - rezigniran je Nađ.
dve stvari saznajemo iz priloženog. Nađ ima dušu. i otvoriće je.odmah nakon nedeljnog susreta nerada i Rada Edited by Ted
Link to comment
Nađ ima dušu. i otvoriće je.
"Albert Nađ me je davio jastukom, hteo je da me siluje, bacao po podu, branio mi da jedem, nazivao me kurvom i ološem."Na%C4%91-SVet.jpg
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...