Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad gledam ponovo golove koje je Partizan primio, ove reakcije igraca Partizana u odbrani su bukvalno neverovatne. Mene uopste ne cudi sto toliko ljudi stavlja pod sumnju razloge zbog kojih se gube utakmice jer normalnom coveku je tesko da poveruje da profesionalni fudbaler moze da ima takve reakcije, a da nije to uradio namerno. Kod prvog gola Stojke lose ceni, lopta preskace i stopera a onda, kao vrhunac, na meku povratnu loptu Sasa Markovic iskoracuje napred taman toliko da ga ta lopta preskoci i ostavlja iza sebe samog igraca da je cusne u gol. Kod drugog gola igrac sa brojem 6 ne trci prema lopti vec kao gradi igraca koji lagano utrcava ispred njega i kupi loptu, da bi ovaj nas jos dodatno udario u ledja igraca koji utrcava i pao. Kod treceg gola igrac dodaje loptu sa zemlje, igrac koji je prima je okrenut ledjima golu, pored tri igraca se okrece na 18 metara i neometano sutira. Za ovakve stvari su glave letele na forumskom fudbalu, a ovde pricamo o Ligi Evrope.

Edited by harper lee
Link to comment

Da li je ovaj Aksentijević sigurno onaj isti što je igrao ranije za nas ? Ako jeste, osim što nije igrao, da li je on uopšte trenirao negde prošle godine ?Biciklica Malbašića u aut je sjajan pokazatelj naše igre i znanja. Bilo je još i par pokušaja dodavanja direktno kroz igrača, i to je bilo super.

Link to comment

pa odgovor je jednostavan, većina nabrojanih i nisu profesionalni fudbaleri. ono, jesu formalno, ali u suštini to što rade i kako se ponašaju nema veze sa profesionalnim fudbalom. mogu ja na mufte da se zaposlim na radnom mestu hirurga ali me to neće učiniti hirurgom. tako je i sa ovim poluproizvodima, fudbalerima u pokušaju. realno, Aksentijević, SMarković, Stanković i Ostojić nemaju mesta u klubu koji ima pretenzije kakve ima Partizan. kada sam bio klinac išao sam redovno tu u komšilok da gledam Čukarac, (druga polovina osamdesetih i početak sledeće dekade) koji je tad bio neka srpska liga, treća valjda. životom mogu da garantujem da nijedan od nabrojanih nema šanse da bi igrao u tom Čukarcu.a kamo sreće da su samo oni zalutali. to je i gotovo čitav vezni red. ako ne računamo Kapitena koji bi već trebao da je u penziji i Đembu koji je tek stigao te Živkovića koji je tek zakoračio na teren, svi ostali su za otpis. Luka, Jojić, Brašanac, Malbašić i Grbić ne da ne mogu da nose sredinu ekipe koja igra u Evropi, oni to ne mogu ni u JSL. jedino mali Ninković liči na fudbalera al je na nesreću seljak i primitivac koga nema ko da dovede u red. a svakako nije neko ko će da vuče ekipu iz gliba već suprotno, upadanje u glib će samo da doprinese da njegovo nevaspitanje dođe do izražaja i uništiće i onaj potrncijal koji ima.sve u svemu mi trenutno imamo golmana, jednog pristojnog odbrambenog igrača, jednog zadnjeg veznog koji može da igra na ovom nivou i par prospekata. i to je to. sve ostalo je prodato a ovo što nije biće.da ne pričam o selekciji, koje nije ni bilo već je dovođeno sve što može za dž ili uz niske troškove. doveli smo tri fudbalera koji nisu igrali godinu dana a da pri tome to nije bilo zbog povrede. tri dana pred kraj roka imamo jednog napadača. ovo je tako nesrećna kombinacija nekvaliteta i kurcobolje predvođena bojažljivim trenerom bez ralevantnog iskustva.sve u svemu, neka jedu govna i puše kurac (čast izuzecima).

Link to comment

Mislio sam da su igre Ivana Tomića za Romu nešto fudbalski najjadnije što sam video u životu sve dok se nije pojavio ovaj S.Marković.Sa koliko uspeha se on krije iza protivničkih igrača dok Partizan ima loptu, to je za neverovati. Ako neko uspe da odgleda snimak bilo koje tekme neka obrati pažnju na njegove kretnje. Čovek koji igra zadnjeg veznog, koji bi trebalo da primi loptu od halfova, nešto organizuje na sredini, lagano beži od lopte i krije se iza bar 2 igrača protivničkog tima. Uvek, stalno, ali svaki put kada mi imamo loptu. Kada je izgubimo odjednom se nešto rastrči, kao razgradjuje... Lik ladno glumi fudbalera. Da mi je neko rekao da ću zažaliti za Lolom...Potpuno isto je i sa Jojićem koji je igrao pozadi kada je Ilić izašao, a i kada je igrao napred u akcijama jedino učestvuje ako ga neko pogodi loptom. Više se Mitrović vraća da primi loptu od Jojića i Ninkovića kojima je to zadatak.Zato je za nas prosečni Kamara (DjDj) bio Buskets ili Švajni.Jebena omladinska škola poluproizvoda.

Link to comment

prošla su vremena kada smo mogli da pobeđujemo na suv kvalitet, kvaliteta je sve manje, gotovo da ga nema.....njega bi trebala da kompenzuje disciplina i fizička sprema ali šta tek reći za ova dva parametra....još su gori nego nivo kvaliteta

Link to comment

Kad smo vec kod Sase Markovica, mislim da je ubedljivo najveca Rasoviceva greska, na granici direktnog podrivanja kluba, izostanak Djembe x 2 sa utakmice. Uopste ne razumem te price o adaptiranju na sredinu, uigravanju sa timom, dugackoj pauzi i slicno, kad se radi o igracu koji je tehnicki, takticki i fizicki izmislio fudbal za sve fudbalere Partizana i kompletan strucni stab. Potpise igrac za najbolje klubove Premijer lige danas pa sutra utrci na teren, a kod nas mora da se adaptira mesecima kao da nikada loptu u zivotu nije video. Gledao sam coveka pola sata protiv, mislim, Jermena i videlo se iz aviona da je klasa za sebe u ovom Partizanovom timu. Moze Markovic da bude uigran tako da vezanih ociju pronalazi loptom saigrace ali dzaba kad je sto puta gori igrac od Djembe x 2.Na stranu sto je greska da se on uigrava sa timom, pametnije je da se tim uigrava s njim. Na toj utakmici na kojoj sam ga gledao par puta je stajao s loptom zbunjeno ne znajuci sta da radi jer su se ostali rasturili kud koji mili moji po terenu.

Link to comment

to adaptiranje je uglavnom sviranje kurcu....Obradović je došao i igra od prvog danaa ne smem ni da zamislim šta bi se desilo da ne igra, a desiće se u toku sezone neki karton ili povreda

Link to comment
ozbiljno?ivan tomic je za ove danas xavi licno
Jeste, ali u Romi je igrao sa puno straha, pogubljeno, krio se iza igrača, a kada dobije loptu prosledi je odmah prvom do sebe... Negde su ga proglasili kao najveći promašaj, a konkurencija za tu prestižnu titulu je u Romi baš velika.Tek u Alavesu je počeo da igra odlično kao pravi centralni vezni.
Link to comment

Mislim da je jednio riješenje da Ranko Stojić preuzme klub. Količina drvne građe kojom bi baratamo bi i za mešetara njegovog formata bila priličan izazov.Inače, random prvotimac Teleoptika >>>>>>>>>> random povratnik iz inostranstva. Obradović je samo izuzetak koji potvrđuje pravilo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...