Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Brukatm. Sa ovim na klupi i ovima u kopačkama nećemo biti ni 5. u Jelenutm.Žao mi je što se to neće dogoditi, ali ovaj topik bi do daljnjeg morao da se đora sa Čukom sa SZD-a. Dranata je kriva što sam ovo gledao i nikada joj to neću oprostiti.A propo gorepomenutog rokbotoma, javio se i Klempavi...http://www.mondo.rs/...-Stidim-se.html :ajde:EDIT: Djemba Djemba? :unsure:EXPEDIT: Mr Wolf asap!AKSIOM: Kapiten više ne može da se bavi ozbiljnim fudbalom.EKONOM: Zajebo set krampona.VRANJEtm: SitcomSMARKOVIĆ & JOJARA: RomcomDŽIGI: Mocumentary.AXENT: Za ligu koju pokriva 1 Aleksandar Lokner, mada je i to upitno.STRAJNIĆ: Dobio od Mutavog 50 jura da do poslednjeg trenutka govori "ima još vremena da se sve na terenu preokrene"LIZING: Lotar, za mazanje očiju i trljanje babadlana.MOTO....

lotar-kuca.jpg

ACCORDING TO ANCIENT ASTRONAUTS THEORY: Još uvek nismo dotakli Dnotm.Jebala me ova igra...

Edited by Blueberry
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

podseti me Zoki, Malbašićeva biciklica u aut :ziga:....to je bio trenutak kad sam počeo da se smejemmi bukvalno u timu imamo 4 fudbalera od koji su dvojica veterani a jedan greje klupu i takođe nije u cvetu mladosti. imamo i 2 odlična klinca od kojih jedan još nema potpisan ugovor. mali Živković je sinoć za 20 minuta pokazao više nego ostatak tima u čitavom dvomeču. pitanje je za trenera zbog čega nije počeo utakmicu ili barem ušao na poluvremenu.

Link to comment
Brukatm. Sa ovim na klupi i ovima u kopačkama nećemo biti ni 5. u Jelenutm.Žao mi je što se to neće dogoditi, ali ovaj topik bi do daljnjeg morao da se đora sa Čukom sa SZD-a. Dranata je kriva što sam ovo gledao i nikada joj to neću oprostiti.A propo gorepomenutog rokbotoma, javio se i Klempavi...
nisam ti ja kriva što si pomislio da je izostanak Ostoje dovoljan da se izbegne debakl.... <_< Edited by dranata
Link to comment

evo mogućeg rešenjaLukačnov igrač, Obrad, nov igrač, nov igračDjembanov igrač, nov igrač, nov igračnov igrač, nov igračRezerve:nov igračnov igračnov igračPantićŽivkovićnov igračnov igračznačenje izraza:nov igrač - profesionalni fudbaler, fizički pripremljen, motivisan da igra

Edited by Ted
Link to comment

Ja mislim da je zapravo ova utakmica odradila za Djuru ono što je trebalo, sad pola novinara već priča o Zivkovicevih 20 minuta i sad će da se pumpa hajp da se on zavalja a do ljeta će ionako da u konkurenciji ovih statista da se istakne neku klinac koga će gledati da keširaju do avgusta 2014. Koga boli briga za rezultat jedino je muka što se mora izvoditi 11 igrača na teren pa se moraju angažovati i neki igrači mimo građe.

Link to comment
evo mogućeg rešenja
Fali ti jedan Đemba.U međuvremenu, kucamo na vrata zaboravljenih asovajova_radovanovic_150607.gif
Namerno ismejavaju PartizanMarko Petković juče je potpisao za Crvenu zvezdu, iako je samo nekoliko dana ranije bio glavna vest na sajtu crno-belih. Njih je odbio iz, kako kaže, ličnih razloga, i našao se na Marakani.Bivši sportski direktor Partizana Nenad Bjeković ima osećaj da su pojedinci upleteni u ovaj neverovatan transfer iz OFK Beograda namerno minirali prelazak u Humsku kako bi crno-beli bili ismejani u javnosti. Pored toga, Bjeković kaže da su se i njegovi naslednici u upravi ponašali amaterski.Kako vam se čini saga o Marku Petkoviću i Partizanu?- Da sam na poziciji nekoga ko odlučuje, znao bih šta da kažem. Pošto nisam, kazaću vam da je neko želeo da ismeje crno-bele. Meni na to liči dolazak čelnika OFK Beograda na pregovore sa Partizanom uz ovlašćenje igrača koji želi transfer, pa se kao predomisli - kaže Bjeković.Mislite da nema krivice Partizana?- Ima, naravno. Gde se to još objavljuje informacija da je igrač u Partizanu a još nije potpisan ugovor? To je više nego amaterski postupak ljudi u klubu.Da li očekujete da se slično dogodi i u slučaju Uroša Đurđevića?- Ranko Stojić danima priča o pregovorima s Partizanom, da bi sad promenio ploču jer navodno otac igrača neće. Sve je to smešno, verujte. Pre mesec dana deca iz Zvezde su bežala i na Arbitraži dobijala sporove jer su bili neisplaćena. Odjednom se sve promenilo. Sada niko neće u Partizan, iako iz njega niko nije bežao. Izgleda da klub ne može da podigne glas i da nema ko da ga zaštiti - rekao je Bjeković.
nenad-bjekovic-1377809227-358723.jpg
Link to comment
"Odgovorno tvrdim da Karadžić nije uticao na rezultate Partizana nauštrb Zvezde i slično. To garantujem. Učestvovao sam u osvajanju 75 odsto titula Partizana, znam da ni za jednu, niti Karadžić niti bilo ko van kluba nije zaslužan", rekao je Bjeković za Novi magazin.12431723555220667eb738b145163898_orig.jpgPrema njegovim rečima, nije dobro što se Karadžić povlači nakon pritisaka Crvene zvezde i još nekih klubova, a da i dalje ima podršku ljudi u Fudbalskom savezu."Znam da Karadžić ima stabilnu podršku delegata Skupštine i da bi, da je tražio da se glasa o poverenju predsedniku, glatko prošao. Očigledno je da je bio pod velikim pritiskom", rekao je Bjeković.On je naveo da se jedan od najvećih skandala u srpskom fudbalu dogodio 2000. godine kada su navijači Crvene zvezde upali na teren svog stadiona tokom utakmice sa Partizanom i napali članove stručnog štaba, uprave Partizana i trojicu igrača crno-belih."Napravljen je užasan presedan, po propisanom redu poteza Zvezda je morala da bude kažnjena, teren suspendovan, a Partizan da dobije utakmicu 3:0. Odlučeno je da se ta utakmica odigra, bili smo na sastanku kod pokojnog premijera Đinđića i rečeno nam je da je u interesu svih da se igra... Mi tada nismo tražili smenu predsednika Miljana Miljanića, niti generalnog sekretara Bate Bulatovića, tada sive eminencije, a znali smo koliki su obojica zvezdaši", rekao je Bjeković.Prema njegovim rečima, ukoliko se ovako nastavi u srpskom fudbalu Crvena zvezda "ne može da ne bude prva"."Napraviće se praktično cirkus od ovog prvenstva, mislim da Zvezda jednostavno u ovom trenutku ne poseduje kvalitet. Mnogo su duboki koreni krize tamo i treba vremena da se sve ponovo postavi na svoje mesto. Za mene pričaju da sam najveći zvezdomrzac, što nije tačno. Zvezdu ne mrzim, ja sam samo želeo da budem bolji. Na silu se ne može ništa, a da se ne napravi cirkus", kazao je Bjeković.
Link to comment
Simovic da se banuje sa PDF ili bar sa topika!
Poseban pozdrav Simovicu a Jesi zelim puno srece i mnogo zivopisnih i sarenih kosulja u novom mandatu na klupi Partizana!
a imao sam dobru želju skidanjem prokletstvatill d vin:(
Jebaće vas Simović na ladnom betonu, kad dođe sebi.
+1:isuse:kao neko ko je prisustvovao glavom & bradom fljamurtariju, slaviji, petah tikviovo mi dođe kao lagana rekreacija
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...