Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo je poslednja utakmica partizana u fudbalu koju sam gledao do juna meseca 2014.Odoh na košarku, tamo nema Aksentijevića, Ostojića, Stankovića, SMarkovića, Malbašića, supertalentovanog Ninkovića, Jojića.
+ 1000
Link to comment

Ne znam o čemu uopšte pričamo kada ekipa dva dana do isteka prelaznog roka ima u sastavu jednog normalnog odbrambenog igrača, i jednog napadača za koga još uvijek pretpostavljamo da nije kompletni invalid, i koji uz to nije ni mogao da igra.

Link to comment
Kakav klub, takvi i nosioci dresova. Ovde je jedino sramota što ti dripci primaju dobre pare za ovo što rade na terenu.
nije klub bio ništa bolji ni pre 3 ili 4 godine pa je bilo igrača....ovo je neki drugi nivo
Link to comment

Svaki dvomec bar jedan crveni karton. Tu smo objasnili. Sada se okrecemo domacem brlogu, posto je i LE konacno postala nedostizna i za nas.Ziv nisam dok ne cujem konferenciju za stampu i izjave u narednih par dana. takodje ne bih voleo da sam u kozi DjDja i Fofane...

Link to comment
Jebem ti fudbal naspram čijeg šampiona 8. švajcarski klub izgleda ko Borusija.
dobro sad. nije mala stvar biti 8. u jednoj ligi u koja je najjaca na svetu, u kojoj igraju barsa i real, koja je dala aktuelnog svetskog prvaka... a ne, pardon, to je spanija... znao sam da je nesto na s, kao scepakadabra. :-)
Link to comment

Odlicno odradjen prelazni rok i pripreme.Ocekujem kolektivnu ostavku celog strucnog staba, na celu sa Drjuricem, a u stvarnosti zamenice Rasovica sa Jesom i opet sve u krug.

Link to comment

Dva utiska od veceras:1. Partizan je ocajan, ne pamtim kad je bio ovoliko los.2. Mali Zivkovic ce da bude bruka igrac :Hail: Decko je pokazao vise nego ceo tim. 7-8 centarsuteva svi idealni, brz, jak... ubedljivo najvece pojacanje. Da vam je izmakao bas bi bila greska. On je vec sad sposoban da bude glavni igrac u ekipi...

Link to comment

Dosao samo da se istovarim™ na Strajin neiscrpni optimizam i mafijasko splavarsko udruzenje koje sramotno nosi ime Partizan.Iskreno divljenje svim PPP-ovcima koji imaju zeludac i vreme da prate domacu ligu i ucestvuju u patkometriji ciji je veci.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...