Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Jedini način da mi uradimo nešto ove sezone je da pokupujemo i reaktiviramo pobednički tim Radničkog NB koji je te 1996. godine izborio opstanak u 1. ligi. Prošetali bismo se do titule u ovakvoj konkurenciji.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

nece jebiga, vice da nemam neki plagin
Guglaj vektor web tv i m kabl web tv. Kod vektora moras da se logujes preko fejsa dok ovaj milogorski odmah radi.edit:http://tvsvuda.m-kabl.net/televizija/rts-1-uzivoprovereno radi jedino sto izgleda kasni u odnosu na zemaljski rts Edited by katamaran
Link to comment

kako smo loši. dominiraju smarković, stanković i aksentijević.vuk je lud što odmah ne menja markovića za đembu.evo još jedne prilike. vuče budalo jedna glupa...

Link to comment

rnic je za ovu odbranu partizana kajzer franc licno. ja ovako nesto jos nisam video u nadrazim mi bojama

Edited by hooyadahoo
Link to comment

Ako primimo manje od 3 komada do kraja, da se sutiramo u dupe od srece zbog casnog oprostaja Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 4 Beta

Link to comment

Nista ovo ne valja, Kepa uleteo na teren, sve nam se namesta za mesto u drugom sesiru, Simovic aktivirao prokletstvo, a Smarkovic igra i igra. Namesta nam se za ispadanje samo tako :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...