Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Gledao juče na sosu kzš pred Tun i Wolf kaže da igramo od početka napadački, da ćemo pokušati da im u prvom poluvremenu damo gol i tako se 'obezbedimo'.Tada je usledilo pitanje novinara da li imamo spremljen blan B - ukoliko oni povedu.Usledile četiri sekunde blejeće tišine: "Paaa, imamo." :isuse:
Pa je li Atila Bič Božji imao plan B?Idemo da ih poharamo, obeščastimo, otmemo im žene i podelimo plen. Možda i prodjemo dalje.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

imamo plan Bako škripi u odbrani pomeriti Obradovića na to mestoako škripi u sredini staviti Ilića na to mestoako škripi u napadu - jebiga, samo je jedan napadač, kriva je upravaako škripi svuda - borili smo se, dali sve od sebe ali oni su neugodna domaćinska ekipa, suđenje nije bilo dobro, ekipa je kasno sastavljena, sad je bitno koncentrisati sa na prvenstvo, odbrana titule je glavni cilj

Link to comment

plan B imaju pičke i kalkulantijesu li partizani u šumama zelengore imali plan b

dok je proletera ljubin grob neće pasti

Link to comment
Kolika je kvota u nasim kladionicama na tacan rezultat? Javlja mi se da ce biti 1:1 a moj me insekt™ nikad ne vara.
jadnih 6.5:(edit:veži sa volkovom strelac gola Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
dobro je imaju pare a ne kao prosle godine u Milanu, evo sad u gradu video Vargu, Radisu i jos jednog kako kafenisu.
Eeee, sad srču kafu ceo dan, a u zekobjekovo vreme je bio praznik za strane meandžije kada im dodju ovi naši.Naruči im po viski da se prisete lepih vremena.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...