Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Prvo i osnovno, u normalnim zemljama fudbalski transferi se obavljaju tako sto maticni klub da dozvolu igracu da pregovara sa potencijalno novim klubom, sto znaci i da je izmedju klubova doslo do nekog sporazuma, kako se kod nas radi to ne znam. Znaci prvo se ugovori cifra za transfer pa se onda razgovara sa igracem, mi medjutim diskutujemo o nekim imaginarnim stvarima koje bi imale smisla da zivimo u pravnoj i uredjenoj drzavi i da imamo isti takav fudbalski savez, ovako je u pitanju cisto mlacenje prazne slame.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam juče bio sklon da povjerujem da je u pitanju klasičan menadžersko-mafijaški račun bez krčmara. Ali ako stvarno postoji dokument sa potpisima svih triju strana u Partizanu imaju puno pravo da traže nekakvu kompenzaciju.

Link to comment

Stvarno, kako niko od ovdašnjih "novinara" koji uglavnom većina prenose forumska naklapanja i postavljaju unapred instruisana pitanja ne priupita tog Petkovića zašto je parafirao sporazum između Partizana i OFK-a pre neki dan a sad odjednom kad on treba da dogovori uslove ima lične razloge da ostane u OFK, čitaj pređe u Zvezdu. Valjda postoji jedan novinar komi sme da pita ovo?Mislim, gde su bili ti "lični razlozi" i navijačko opredeljenje pre 3,4 dana?Šta , davao je Nađu autogram? ili Đuri, whatever...

Link to comment
Svaki igrač može biti prodan samo uz svoju suglasnost. Ne radi se o šoderu, nego o ljudima. Nije ovo Amerika.
terzic je prije par nedjelja izjavio kako bi trebalo omoguciti hipoteku na "ekonomskim pravima na igracu". ono, klub nema para, zalozi igraca, ne vrati banci dug, banka proda igraca u uzbekistan.
Link to comment

Znači petković je talenat koji ima 22 godine i koji je još i spor? Ne bih ga voleo u partizanu dosta mi je sporih igrača.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Da je ne lozite se , kakav q Petkovic , navijacke suze i pesme ... Procesuirani Terza nam je zavukao onako posteno 3 dana pred kraj prelaznog roka , sad da li je to sam smislio da se dodvori ili ga neko pozvao(sto je verovatnije) je totalno nebitno ! Ispali su magarci i neka im je na nauk .

Link to comment
Ceo prelazni rok je :frust:Tajming "pojačanja" i plansko dovođenje :isuse:
ruku na srce, Nadj je uboo sa Obradovicem i Djemba-Djembom, a i Fofana deluje kao dobar napadac. a ako mene pitate i Malbasic ima potencijala, samo da se malo oslobodi pritiska. Edited by Sundance Kid
Link to comment
A čekaj malo zar Terzić nije u zatvoru? Oprošteni mu gresi ili šta već.? Ne znam, nisam u toku..
Bio dve godine u bekstvu pod interpolovom poternicom , posle advokati izboksovali neku kauciju da se brani sa slobode , tenutno je proces u toku ...
Link to comment
terzic je prije par nedjelja izjavio kako bi trebalo omoguciti hipoteku na "ekonomskim pravima na igracu". ono, klub nema para, zalozi igraca, ne vrati banci dug, banka proda igraca u uzbekistan.
To je i sada izvedivo, samo na malo drukčiji način, opet uz pristanak igrača. Jednostavo se ugovori da u slučaju kašnjenja u povratu duga banka može sama prodati igrača, bez suglasnosti kluba, ali je opet nužna suglasnost igrača, odnosno njegov potpis na ugovoru s novim klubom.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...