Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

morao bih da vidim ugovor da bih rekao nešto konkretno.nije tačno da nije prošao pregled, tačno je da nije ni došao na lekarski pregled. proći lekarski pregled znači otići na njega i utvrditi da si zdravstveno sposoban, da nemaš neku povredu ili bolest zbog koje ne možeš ili je zabranjeno sa njom da igraš.
Samim tim sto nije dosao nije mogao ni da ga prodje.Pre par godina su se isto klubovi dogovorili pa je Petkovic odbio. Jel i tada prijatelj intervenisao?Citam danas tamo teoriju da su se Petkovic, Mrdja i Basta polomili od zelje da dodju u Partizan al im dusmani ne dadose :cry: Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

samim tim što nije došao prekršio je ugovor. a šta je bilo pre par godina ne znam, pretpostavljam da je u fazi pregovora propalo i da ništa nije potpisivano.

Link to comment

Inace Terzic kaze da Petkovic nije dogovorio licne uslove pa samim tim nije ni bilo potrebe za pregledima. Mislim da ce Petkovic u Zvezdu i da Partizan nema nikakvog keca u rukavu da to spreci.Sa druge strane najnovija Stojiceva izjava je da je Djurdjevic najblizi Partizanu :lolol:Iz Zvezde ga je zvao uticajni prijatelj™ ali nema zvanicne ponude pa o Zvezdi ni ne razmislja. Navodno ceka jos neki klub iz inostranstva.

Edited by katamaran
Link to comment

manje-više je jasno o čemu se radi, uticajni prijatelj čije želje valja poštovati navija za Zvezdu i spreman je da se angažuje.što se Terzića tiče, na osnovu njegove izjave jasno je samo da ni njemu nije jasno šta je tačno potpisano i kakve ko ima obaveze po tom osnovu.

Link to comment

uobičajene igrice, čeka se četvrtak pa ako pfc prođe tun dovešće se neko pojačanje, ako ne do januara će postojeći kadar uz npr ovu inkviziciju iz kine dobiti šansu da dokaže da se i sa slabijim timom od prošlogodišnjeg može do titule

Edited by gone fishing
Link to comment

btw taj uticajni prijatelj po svemu sudeci uopste nije Vucic vec Vesic. Po svemu sudeci uticajni prijatelj danas vise nema dovoljno uticaja da natera Zvezdu da uopste posalje ponudu.Da vam stvarno Vucic otima igraca on bi jos danas bio predstavljen na Marakani a po svemu sudeci ce u Partizan.

Link to comment

OFK i Partizan se dogovorili, dodje Petkovic i odvali neku cifru (kao prosli put kad je pregovarao sa vama) i ceo transfer propada.katamaran, nemoj zuriti, vidis da je i DrvOmega na prodaju, a nije odigrao 2 sekunde za Zvezdu :isuse:Sve je na prodaju, sve se moze kupiti, ko god da je "prijatelj" videcemo tek koliki uticaj ima na ovdasnje klubove.

uobičajene igrice, čeka se četvrtak pa ako pfc prođe tun dovešće se neko pojačanje, ako ne do januara će postojeći kadar uz npr ovu inkviziciju iz kine dobiti šansu da dokaže da se i sa slabijim timom od prošlogodišnjeg može do titule
Bas tako, ako prodjete moze da vam dodje i Lane i Djurdjevic i da nam "otmete" Petkovica... a mozda se nista od toga ne desi, zavisi ko je vas "prijatelj" :D Edited by Milosh76
Link to comment
više liči na to da je ugovor važeći ali da je jedna strana prekršila svoju obavezu. on je zapravo potpisao ugovor a onda se predomislio. verovatno "uz pomoć" nečijeg prijatelja čije želje je pametno ispuniti.
Meni zvuci logicno nesto u ovom formatu : Partizan i OFK se dogovaraju o transferu, ugovor je izmedju njih, al moguce je da recimo Petkovic dobija deo od transfera, i ima udeo u tome kolko ce da dobije procentualno, za sta im po njegovom ugovoru sa OFK treba njegova saglasnost. Ili ima klauzulu u ugovoru sa OFK da recimo, moze biti prodat samo uz svoju saglasnost. On je saglasan da bude prodat, al onda ulazi u pregovore sa JSDP oko plate i ostalih uslova, i tu posao puca.
Link to comment
Meni zvuci logicno nesto u ovom formatu : Partizan i OFK se dogovaraju o transferu, ugovor je izmedju njih, al moguce je da recimo Petkovic dobija deo od transfera, i ima udeo u tome kolko ce da dobije procentualno, za sta im po njegovom ugovoru sa OFK treba njegova saglasnost. Ili ima klauzulu u ugovoru sa OFK da recimo, moze biti prodat samo uz svoju saglasnost. On je saglasan da bude prodat, al onda ulazi u pregovore sa JSDP oko plate i ostalih uslova, i tu posao puca.
Svaki igrač može biti prodan samo uz svoju suglasnost. Ne radi se o šoderu, nego o ljudima. Nije ovo Amerika.
Link to comment

Hmm, meni se cini da je neki uobicajeni protokol : dva kluba se dogovore oko iznosa, i onda , klub koji kupuje ulazi u pregovore sa samim igracem.Znaci u prvom koraku se ne pita igrac, sem, po meni, ako on nema u ugovoru sa sadasnjim klubom neko pravo ( vec spomenuti % od prodaje recimo ).Terziceva prica pije vodu u ovom slucaju.

Link to comment
btw taj uticajni prijatelj po svemu sudeci uopste nije Vucic vec Vesic.
Dakle Vučić, čiji je Vesić jedan od revidiranih pasa, nešto poput Dinkića.I hoćete li više prestati da diskutujete o tome zašto nam nije na lizing došlo ciganče u Terzinom privatnom vlasništvu?
Link to comment

pa ne diskutujemo zašto nije došao nego da li treba da ih tužimo. a ja sam već rekao, što se mene tiče ne mora niko više da dođe. kako ih traže i selektiraju, najmanja će šteta biti da ostanemo pri postojećem stanju.

Link to comment
Dakle Vučić, čiji je Vesić jedan od revidiranih pasa, nešto poput Dinkića.
Ne sporim ja da je Vesic dobar sa Vucicem (zato i nije na robiji) ali se ne slazem sa Tedovom teorijom da vam zli Vucic otima Djurdjevica.
Link to comment
Hmm, meni se cini da je neki uobicajeni protokol : dva kluba se dogovore oko iznosa, i onda , klub koji kupuje ulazi u pregovore sa samim igracem.Znaci u prvom koraku se ne pita igrac, sem, po meni, ako on nema u ugovoru sa sadasnjim klubom neko pravo ( vec spomenuti % od prodaje recimo ).Terziceva prica pije vodu u ovom slucaju.
Prvi korak nema nikakve svrhe ako igrač ne kaže pristajem.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...