Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da i dalje imate solidne sanse za Djurdjevica. Koliko vidim kod nas ce ako zavaljaju Daudu u Tursku a tome se protivi deo UO i ogromna vecina navijaca.edit: Stojadinovic

- Dolazak Đurđevića bi bio van svake logike. Prebukirani smo na tom mestu, rekao je Stojadinović.

Sa druge strane taj isti Stojadinovic je do skoro pricao da je dolazak Gogica van svake logike pa ga je danas predstavio.

Edited by katamaran
Link to comment

Kod vas™ evidentno dolazi cela liga jer svaki od 9 direktora ima svoju listu pojačanja. Mislim da će Zvezda morati ozbiljno da proširi pomoćne terene ukoliko misli da obezbedi iole organizovane treninge prvom timu...Što se nas™ tiče, ovaj Popaj ima CV koji je dušu dao za igranje zanimljive geografije, tako da ne sumnjam da će dužiti devetku. Za svaki slučaj, ja bih ponudio ugovor i Dejanu Osmanoviću.

Link to comment
Za svaki slučaj, ja bih ponudio ugovor i Dejanu Osmanoviću.
Nakon Šćepovića, u kakvom god da je stanju, Osmanović je ozbiljno pojačanje i korak napred.
Link to comment

Da li postoji potpis Petkovića na ugovoru sa Partizanom? - To je samo potpis ugovora između OFK Beograda i kluba iz Humske. Ima li Markovog potpisa na tom papiru? - On je tu potpisao sa strane, iako on nije predmet ugovora. Znači,Petković je samo stavio svoju saglasnost na dogovor između nas i Partizana. Petković nije svoj ugovor potpisao. Nije potpisao zato što se prvo nisu dogovorila dva kluba i posle toga je trebalo da dogovori svoje uslove. On nije dogovorio svoje uslovehttp://www.sportal.rs/news.php?news=108109

Edited by mikelazzo
Link to comment
A što DjDj ne igra ?
- on je najbolji meč igrao u bugarskoj, na svežinu, a onda je astručni štab procenio da je potrebno istom nabijati kondiciju u najvažnijem periodu godine, otuda verovatno primetno lošiji nastupi od tog meča
Link to comment
Da li postoji potpis Petkovića na ugovoru sa Partizanom? - To je samo potpis ugovora između OFK Beograda i kluba iz Humske. Ima li Markovog potpisa na tom papiru? - On je tu potpisao sa strane, iako on nije predmet ugovora. Znači,Petković je samo stavio svoju saglasnost na dogovor između nas i Partizana. Petković nije svoj ugovor potpisao. Nije potpisao zato što se prvo nisu dogovorila dva kluba i posle toga je trebalo da dogovori svoje uslove. On nije dogovorio svoje uslove
:Hail:a, dobro, ako je potpisao sa strane nema problema. da je potpisao ispod to bi bio problem.na stranu što je ljudsko biće predmet ugovora bilo samo u robovlasništvu.a ako se ugovor ne odnosi na Petkovića, što bi on davao saglasnost ? Edited by Ted
Link to comment

Jako cudna prica. Eventualno ako igrac treba da da saglasnost da klubovi uopste udju u pregovore mada mi to nema previse logike.U svakom slucaju sta god je potpisano sa Partizanom je nevazece samim tim sto nije prosao lekarske preglede.

Link to comment

morao bih da vidim ugovor da bih rekao nešto konkretno.nije tačno da nije prošao pregled, tačno je da nije ni došao na lekarski pregled. proći lekarski pregled znači otići na njega i utvrditi da si zdravstveno sposoban, da nemaš neku povredu ili bolest zbog koje ne možeš ili je zabranjeno sa njom da igraš. više liči na to da je ugovor važeći ali da je jedna strana prekršila svoju obavezu. on je zapravo potpisao ugovor a onda se predomislio. verovatno "uz pomoć" nečijeg prijatelja čije želje je pametno ispuniti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...