Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

iskreno, kad je igrao ja sam bio u inostranstvu pa ga ne videh na terenu. igrao levog beka umesto Volkova koji je kretenski nokautirao nekog Jermena i zapatio crvenilo.čini mi se da na svojoj poziciji nije nastupao, a i zašto bi kad je Marković odličan. beži od lopte, zaleće se u nekontrolisano u protivnike, dodaje neprecizno a kad je precizno onda je u noge protivnika. teško da Gulan ima sve te kvalitete.
nokautirao našeg novof špica. :lolol:
Link to comment

I Ostoja je odlazećeg, umalo ga ne usmrtivšii. Zato je Mitrara morao da se vrati na čirokanu, a nije mu to bio plan.Uzgred, šta bi sa onim belim Brazilcem štoperom koji je jedno vreme figurirao kao potencijalna inkvizicija? Da li taj uopšte postoji?

Link to comment

Tesko cemo mi ponovo videti stopera iz Brazila nakon onog debakla sa Andersonom... covek u prvoj utakmici za Partizan dao gol i pokusao da na taj sraman nacin istisne Rnica iz tima.

Link to comment

beli Brazilac je otisao neki klub iz Serie A....tako juce procitah na nekom portaluznaci Volkov nokautirao Fofanu :)....nek nokautira sutra onog crnog sto igra u sredini, al da udarac bude pred kraj, kad vec budemo vodili ubedljivo :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...