Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Fak ju
Ne, ja sam najozbiljnije pitao ko je taj čije se ime ne smije pominjati (nisam ispratio kad je ta odluka donesena), ali nekako iz današnje vizure (valjda radi ono staračko o tempora o mores, "u moje vrijeme bilo je sve bolje") Bajić za današnje štopere JSL izgleda kao kopile Bekenbauera koje je ovaj posijao u nekoj posjeti semberskim prostorima s kraja sedamdesetih.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne, ja sam najozbiljnije pitao ko je taj čije se ime ne smije pominjati (nisam ispratio kad je ta odluka donesena), ali nekako iz današnje vizure (valjda radi ono staračko o tempora o mores, "u moje vrijeme bilo je sve bolje") Bajić za današnje štopere JSL izgleda kao kopile Bekenbauera koje je ovaj posijao u nekoj posjeti semberskim prostorima s kraja sedamdesetih.
BB i čuveni istančan osećaj za pravi trenutak kada poći na loptu koja puuutuje 60 metara posle ispucavanja protivničkog golmana. Dok on razmišlja da li da sačeka da odskoči ili da odmah krene na nju ona ga preskače, igrač Zvezde lagano ga pretrčava izlazi sam pred golmana i daje gol. To ne može da se desi ni Ostoji, Srdji, Rni, Miloviću, Sikimi, Vranju, Pajoviću... ma nikom. Kakav je to bio balvan.
Link to comment
BB i čuveni istančan osećaj za pravi trenutak kada poći na loptu koja puuutuje 60 metara posle ispucavanja protivničkog golmana. Dok on razmišlja da li da sačeka da odskoči ili da odmah krene na nju ona ga preskače, igrač Zvezde lagano ga pretrčava izlazi sam pred golmana i daje gol. To ne može da se desi ni Ostoji, Srdji, Rni, Miloviću, Sikimi, Vranju, Pajoviću... ma nikom. Kakav je to bio balvan.
Stvarno je bio komičan, ali ipak (u njegovu odbranu) uzmi u obzir da je on igrao protiv Žige i Pantele, dočim su se njegovi nasljednici nadigravali i nadigravaju sa veličinama tipa LekaToni, Kaluđer, Onjilo, Trifunović, Jeftić, Perović i slični. Jeste on bio jedan od razloga što je Partizan bio lošiji nego što je mogao da bude, ali je i glavni protivnik bio mnogo jači nego ovi danas.
Link to comment
Molim te da iz gornje ekipe ne iskljucujes jednog Marka Jovanovica... kakav je to kvalitetan debli bio.
Problem je što su svi pobrojani, uključujući i BB, još uvek aktivni fudbaleri te postoji mogućnost povratka u klub najdražih boja kome su doživotno zahvalni za sve što je učinio za njih. Svaki put se štrecnem kada u vreme prelaznog roka pročitam naslov "Partizan vraća igrača iz inostranstva". Pu,pu...
Link to comment

Sa zvanicnog obrisana vest o dolasku a na nezvanicnom(ili koji vam je vec onaj) demanti nedolaska.Izgleda da je ovaj stvarno Djuri pevao pesme sa severa u slusalicu.

Edited by katamaran
Link to comment
Sa zvanicnog obrisana vest o dolasku a na nezvanicnom(ili koji vam je vec onaj) demanti nedolaska.Izgleda da je ovaj stvarno Djuri pevao pesme sa severa u slusalicu.
:lolol:Ali "demanti nedolaska"
Link to comment
A ovaj Petković će nam, samo li dođe kod nas, biti kapiten u roku od godinu-dve, MMW.
Neće, pošto će Saša Ilić i dalje biti standardan i nezamenljiv u prvih 11.
Link to comment

realno, Rna u tandemu sa Obradom i Jovanović kao alternativa bi bio apgrejd u odnosu na postojeću situaciju odnosno Voja Brisel i Ostoja zec. no dobro, pošto to nije realno da ne drvimo o tome.ulazimo, odnosno ušli smo, u sezonu sa pola odbrane, Obrad i Volkov. ajde, ovaj Petrović se solidno pokazao protiv Tuna pa možda može da bude alternativa Volkovu. drugi stoper nam je loš a njegova alternativa još gora. desni bek nam je loš a rezervu nema. u nekoj normalnoj siutuaciji stoper i desni bek bi se podrazumevali ako se želi bilo kakav rezultat. a Ostoja bi mogao u Javor, Prnjavor, Kapošvar, Kečkemet itd. da se kali (da se nikada ne vrati).podrazumevalo bi se i da Marković ode na pozajmicu (sumnjam da se može prodati) o neki Javor, Prnjavor, Kečkemat, Kapošvar itd.podrazumevalo bi se i da ne ugnjetavamo Kapitena igranjem dva puta nedeljno po 90 minuta na pozicijama zadnjeg veznog, ofanzivnog veznog, levog i desnog veznog. u nekoj normalnoj situaciji jedan od prioriteta bi bio da se pronađe plejmejker tipa Moreire, da se Brašanac i Luka proslede u Javor, Prnjavor, Kapošvar, Kečkemet itd. i da se ta mesta popune igračima barem prosečnog kvaliteta.podrazumevalo bi se i da par dana pred kraj prelaznog roka imamo više od jednog napadača. Mitar je otišao, Šćepa ko da jeste a Koja je smešan, čak i u ulozi rezerviste. u nekoj normalnoj situaciji još dva napadača bi se podrazumevala. tri idealno, a Koja da se kali u Javoru, Prnjavoru, Kečkemetu, Kapošvaru itd.

Link to comment
realno, Rna u tandemu sa Obradom i Jovanović kao alternativa bi bio apgrejd u odnosu na postojeću situaciju odnosno Voja Brisel i Ostoja zec. no dobro, pošto to nije realno da ne drvimo o tome.ulazimo, odnosno ušli smo, u sezonu sa pola odbrane, Obrad i Volkov. ajde, ovaj Petrović se solidno pokazao protiv Tuna pa možda može da bude alternativa Volkovu. drugi stoper nam je loš a njegova alternativa još gora. desni bek nam je loš a rezervu nema. u nekoj normalnoj siutuaciji stoper i desni bek bi se podrazumevali ako se želi bilo kakav rezultat. a Ostoja bi mogao u Javor, Prnjavor, Kapošvar, Kečkemet itd. da se kali (da se nikada ne vrati).
U kom stanju se iz pečalbe vratio Gulanfer, nisam ispratio njegovu rolu u evrotakmičenjima sem da je dobio crveni, hoćete li imati neke koristi od njega i njegovog nedokazanog talenta?
Link to comment

iskreno, kad je igrao ja sam bio u inostranstvu pa ga ne videh na terenu. igrao levog beka umesto Volkova koji je kretenski nokautirao nekog Jermena i zapatio crvenilo. čini mi se da na svojoj poziciji nije nastupao, a i zašto bi kad je Marković odličan. beži od lopte, zaleće se u nekontrolisano u protivnike, dodaje neprecizno a kad je precizno onda je u noge protivnika. teško da Gulan ima sve te kvalitete.

Link to comment
U kom stanju se iz pečalbe vratio Gulanfer, nisam ispratio njegovu rolu u evrotakmičenjima sem da je dobio crveni, hoćete li imati neke koristi od njega i njegovog nedokazanog talenta?
Pa ako se izuzme da je skrivio gol protiv Lude sume tamo, i napravio penal protiv istih careva ovde, sve u svemu nije bio preterano los.
Link to comment

b92

"Ostajem da kao kapiten predvodim moj tim", rekao je Petković za zvanični sajt OFK Beograda.Nakon što se pojavila vest da je propao transfer Petkovića u Partizan, i klub iz Humske 1 je reagovao i uklonio sa zvaničnog sajta vest da će desni bek pojačati redove srpskog šampiona."Crno-beli" su pre nekoliko dana objavili da će bek OFK Beograda u ponedeljak obaviti lekarske preglede i potpisati ugovor sa klubom, ali se to nije dogodilo.U ponedeljak se spekulisalo da se Petković predomislio i da je izabrao da pređe u Crvenu zvezdu, koja ga je takođe želela u svojim redovima.Petković ima 20 godina, rođen je u Sremskoj Mitrovici, a visok je 185 cm. Za seniorski tim OFK Beograda debitovao je u sezoni 2010/2011, a ukupno je za ’romantičare’ upisao 67 nastupa
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...