Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

BTW: Voja Vranje već drugu tekmu sasvim dobar, štaviše. Ja sam mislio da je on neki perač para a la Igor Mijović, prijatno sam iznenađen.
Deluje bolje nego pre jer igra pored Obradovica koji je doktor... mada previse puta sam gledao Stankoviceve gluposti i kikseve da bi se nadao bilo kakvom napretku kod njega.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Đura, maj 2014 - Živkovića ne damo ni za 20 miliona.Đura, jun 2014 - Nema ponuda za Živkovića. A i da ima odgovor je NE!Đura, jul 2014 - Totenhem? Prvi put čujem!Đura, avgust 2014 - ne javlja se novinarima.Živković, kraj avgusta 2014 - odlazi za 5 miliona (od kojih će Partizan videti 1 milion u ratama narednih 5 godina)septembar 2014 - saznaje se da je Živković prodat Faljiju/Piniju još u januaru.Đura, oktobar 2014 - Partizan je najtrofejniji klub a ovo je najbolja uprava u istoriji. Pojačanja su dovedena na vreme, utakmica je bila 27. avgusta što znači da je trener imao čitava 72 časa da uigra ekipu. Neće se ponoviti slučaj Rašović, XY ostaje trener.XY - odlazi u decembru 2014.Nađ, svo vreme - mene niko ništa ne pita.
maj 2014. zameni za septembar 2013. i avgust za januar to je otprilike to. Edited by Milosh76
Link to comment
Jedan je Miša!Jedan od najpoznatijih navijača Partizana Miša Tumbas juče je na fudbalskom igralištu u selu Barič u blizini Obrenovca spasavao život jednom vremešnom čoveku, inače simpatizeru Crvene zvezde. Naime, tokom lokalnog derbija Prve beogradske lige između Prve Iskre i OFK Žabrežja teški vremenski uslovi pokosili su starijeg čoveka, a prvi je u pomoć pritekao Miša Tumbas.Legenda Partizanovog Juga pokušao je da ga povrati iz nesvesnog stanja, a po dolasku Hitne pomoći zajedno s medicinskim radnicima ubacio je nesrećnog čoveka u ambulantna kola.- Nije mi smetalo što navija za Zvezdu. Video sam da mu je loše i pritrčao sam da pomognem, kao što su i meni ljudi pomagali kad sam se nalazio u sličnoj situaciji - rekao je Miša Tumbas.
:ziga:
Link to comment

Nije ni morao da mu daje disanje, bilo je dovoljno da mu se približi.Iz kog izvora je ova spektakularna vest, da mi je samo znati... Jebeni vilidž idiot i njegova reputacijatm

Link to comment

aksentije će biti pravi u tunju, kao i jojarajoš da mi je da vidim pantaru i da mrempszar gulanara nije fasovao crvendaća protivu bugara?smarkara očajan

Link to comment
....još da mi je da vidim pantaru i da mrem...
I ja jedva čekam da potpiše prof. ug. (pošto još nije). Nešto mi polako počinje tu da smrdi jer je to već moralo da se desi, ali hajde da ne mračim...
Link to comment
Đura, maj 2014 - Živkovića ne damo ni za 20 miliona.Đura, jun 2014 - Nema ponuda za Živkovića. A i da ima odgovor je NE!Đura, jul 2014 - Totenhem? Prvi put čujem!Đura, avgust 2014 - ne javlja se novinarima.Živković, kraj avgusta 2014 - odlazi za 5 miliona (od kojih će Partizan videti 1 milion u ratama narednih 5 godina)septembar 2014 - saznaje se da je Živković prodat Faljiju/Piniju još u januaru.Đura, oktobar 2014 - Partizan je najtrofejniji klub a ovo je najbolja uprava u istoriji. Pojačanja su dovedena na vreme, utakmica je bila 27. avgusta što znači da je trener imao čitava 72 časa da uigra ekipu. Neće se ponoviti slučaj Rašović, XY ostaje trener.XY - odlazi u decembru 2014.Nađ, svo vreme - mene niko ništa ne pita.
Necemo valjda trpiti Djuru i do 2014 :cry:
Link to comment

Nije mi jasan toliki fokus na Đurića, zar ovde ne shvataju ljudi da je Branko Ružić alfa i omega Partizana? Čovek je bre odbio da bude ministar jer nije hteo iz kluba :lol: Ne smem ni da zamislim koliko love izvlači...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...