Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čekaj, ovo u 15. sekundi NIJE bio penal? :wacko: Nisam gledao utakmicu, dozvoljavam da iz nekog drugog ugla može da se vidi da kontakta nije bilo, ali na ovom klipu bi ga i Kokeza svirao.Utisak je naravno šlihtanje tzv. grobarima i alkatrazu. Nadam se da će uskoro još nekoliko puta sići na teren da išamaraju kog već kapitena i preuzmu traku, koju će im ovi samoinicijativno nuditi usled gigantskog nastupa samokritike.

Link to comment
U Empoliju je igrao desnog beka ... Nebitno , neka iskombinuje sa njim sta god , samo da kiksaru Aksentijevica ne gledamo ...
pazi, ja mislim da bi i Đemba bolje odradio to.....ali tek dolaskom Petkovića Axentije može da zauzme mesto koje mu po trenutnoj formi pripada, ono sedeće
Link to comment
Mali Živković deluje jako dobro. Zavaliće ga Đurone čim prije.
Samo da podsetim da je tako i Mitar počeo da ulazi prošlog septembra, niko nije znao iz kog filma je ispao. Ove godine očekujem bar tri takva eksperimenta - Andrija Ž., Danilo P., i Uroš Đ. Ako potonja dvojica potpišu.
Link to comment

Đura, maj 2014 - Živkovića ne damo ni za 20 miliona.Đura, jun 2014 - Nema ponuda za Živkovića. A i da ima odgovor je NE!Đura, jul 2014 - Totenhem? Prvi put čujem!Đura, avgust 2014 - ne javlja se novinarima.Živković, kraj avgusta 2014 - odlazi za 5 miliona (od kojih će Partizan videti 1 milion u ratama narednih 5 godina)septembar 2014 - saznaje se da je Živković prodat Faljiju/Piniju još u januaru.Đura, oktobar 2014 - Partizan je najtrofejniji klub a ovo je najbolja uprava u istoriji. Pojačanja su dovedena na vreme, utakmica je bila 27. avgusta što znači da je trener imao čitava 72 časa da uigra ekipu. Neće se ponoviti slučaj Rašović, XY ostaje trener.XY - odlazi u decembru 2014.Nađ, svo vreme - mene niko ništa ne pita.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...