Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

E jebiga karađorđe, kritikujemo loše suđenje kad je u korist Partizana, tebi ne godi, kritikujemo loše suđenje kad je na štetu Partizana, tebi ne godi, de makar pohvali nas za principjelnost ^_^
tebe sam pohvalio što si se javio. :)čekam katamarana da kaže nešto o suđenju, fofani i volkovu.malbašić zamalo 3-0edit 2: da li volkov ima pravo da igra u švajcarskoj protiv skuše? Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam zadovoljan prvim poluvremenom. Uprkos zlocinackom sudjenju cokijeve produzene ruke Ninoslava Spasica, uspevamo da dominiramo, lopta ide tecno do noge, igra se po boku. Dobar je ninkara, igra sa neverovatnom lakocom, ima dobra resenja, lepo distribuira lopte. Fofana se lepo kretao kod gola i rutinski ga cusnuo videcemo sta ce biti u drugom, ocekujem jedno klasicno stajanje uprkos najopasnijem rezultatu i cuvanje snaga za svicarsku.

Link to comment
čekam katamarana da kaže nešto o suđenju, fofani i volkovu.
Ajde kad me cekas...O Fofani sam od starta govorio da moze da bude sasvim ok igrac dok je ogromna vecina ocekivala drvo. Nece on biti neki ubica (posebno ne od starta) ali ima potencijala. On i Onjilo su jako slicni igraci i na kraju ce im i ucinak biti slican. Fofanina prednost je sto je bio jeftiniji a Onjilova sto se kvalifikuje za pasos.Nemam sta da pricam o sudjenju na utakmici koju ne gledam. Kad grobari masovno pricaju da nije bio penal jasno je koliko je sati.edit: kad se vec propitujemo oko sudjenja kako ti cenis ono iz prvog kola? Slucajne sudijske greske ili oruzana pljacka? Edited by katamaran
Link to comment
Nemam sta da pricam o sudjenju na utakmici koju ne gledam. Kad grobari masovno pricaju da nije bio penal jasno je koliko je sati.
ne gledaš meč? šteta..@geograf+1Samo da bude pljusak u švajcarskoj :Hail: Edited by BlackGeorge
Link to comment

ŽIVKOVIĆ 4-1VELEMAJSTORSKI kao peđa mijatović :Hail:posle gola dva dodavanja gde se vidi da je možda još veći talenat od ninkovića.šteta što mitrović sad nije dao i peti.ipak ga dade mitrara :Hail: 5 - 1

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...