Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

treba izdrzati taj prvi talas.posle te slede.edit:sad videh da sam se zajebao, mislio sam da mislis na harpera :)

Edited by stvorko
Link to comment
To su ti mladi koji hrle na PPP povodom konkursa. I ovaj bi garant zasnovao porodicu i podizao decu kao nezavisni intelektualac.
jes kurac, ovo je bre klon nekog ko je banovan
Link to comment
jes kurac, ovo je bre klon nekog ko je banovan
Ma nije. Mislim da je jedan od onih koji su popili duzi ili trajni ban na B92, a nije mu do kloniranja. Filip ce dobiti 1 jako pojacanje, moze za dva i za tri, a moze i jako i do samog kraja.
Link to comment
Ma nije. Mislim da je jedan od onih koji su popili duzi ili trajni ban na B92, a nije mu do kloniranja. Filip ce dobiti 1 jako pojacanje, moze za dva i za tri, a moze i jako i do samog kraja.
a jes, skoro da sam i zaboravio na tamo™i nemoj si takav, filip je 1 gospodin covek i komunista :D
Link to comment
Слађан Шћеповић и Расим Љајић спасили живот пиониру Колубаре!http://www.zurnal.rs...bare/index.html
Ово је, можда, последњи знак упозорења да је неопходна медицинска служба и за време утакмица свих мечева млађих селекција, еутаназија фудбала и обустављање играња утакмица у Србији, па макар и пријатељских.Живот нема цену!
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...