Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Tako, tako, samo neka nas trpaju crnogorčići kad ih mi sami ne odjebavamo u startu, nego nas još ova uštva napušava, jebli ga milo, slavko i ranko.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Drago mi je da zbog izuzetnog puta nisam prisustvovao seksi avanturi sa simpaticnim tunjanima. Opet, krivo mi je sto sam propustio, samospaljivanja, riutalna samoubistva, i istupanja iz lige, od strane Milosa, Degenija, Boba, Feinduonoa i ostalih objektivnih cigana, nakon bestijalne kradje protiv Partizana i Jagodine u prethodnom kolu. Svajcarce prolazimo jer... mi smo Partizan.

Link to comment

Najzad nešto lepo i nama da se (valjda) dogodi...KOJIĆ U RADUUKOLIKO se pregovori sa Radom oko angažovanja Uroša Đurđevića završe pozitivno u suprotnom smeru bi trebalo da krene napadač Partizana Nemanja Kojić.- Mislim da bi za Nemanju bilo najbolje da narednih šest meseci igra za nas i da kasnije eventualno ostvari transfer u inostranstvo – potvrdio je mogućnost realizacije „trampe“ prvi čovek Rada Ranko Stojić.http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:450428-Petkovic-potpisao-Partizan-ceka-Djurdjevica-i-Drincica

Link to comment

dobio je prvi zuti kao kapiten posto su kasnili....drugi je dobio kad je skrivio penal....da su izasli na vreme ne bi ostali bez igraca....nek se zali Terza Kokezi

Link to comment

Niko ne razmislja o opstoj satanizaciji sd partizan od strane 70% navijaca u srbalja ?U to racunam 65% najsrbalja i 5%rezervnog korpusa koje vrse neku vrstu pobune u vidu kasnjenja.Jedva cekam da vidim hocemo li i mi sutra kasniti...

Edited by stvorko
Link to comment

pa dobro, ljudi hoće da žive bolje a zna se koji su preduslovi. makroekonomska stabilnost, ravnoteža kapitalnog, platnog i budžetskog računa, visoka zaposlenost, niska inflacija i titula Zvezdi.

Link to comment
Niko ne razmislja o opstoj satanizaciji sd partizan od strane 70% navijaca u srbalja ?U to racunam 65% najsrbalja i 5%rezervnog korpusa koje vrse neku vrstu pobune u vidu kasnjenja.Jedva cekam da vidim hocemo li i mi sutra kasniti...
Ako je SD Partizan = FSS onda da, to je satanizacija SD Partizan. Ali je u tom slucaju satanizacija sasvim primerena.
Link to comment

ne kosovari i ne zvezdasi jedno isto sranje sa onog foruma.ako je corava pudlica jednako zvezda a ta zvezda jednako srbija, ja sam hasim taci likom i delom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...